Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16

 Dzisiaj przeczytano
 56366 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chlodziarko-Podgrzewacz... , bier 10/04/05 18:15
samochodowy na 12V, pojemnosc okolo 25 litrow. Jak sie takie cos sprawdza w uzyciu. Czy warto w to wchodzic ? Moze lepiej zakupic na wklady. Prosze o opinie uzytkownikow. Temat dosc pilny.

bier

  1. Sprostowanie , bier 10/04/05 18:37
    To tak sie nazywa w katalogu, a chodzi o zwykla lodowke samochodowa. Wakacje sie zblizaja, a piwo musi byc zimne ! ! !

    bier

  2. sprawdza sie calkiem ok , bartek_mi 10/04/05 18:37
    moja zwiedzila kilka razy chorwacje i bulgarie i nie utrzymywala temperature "chlodna" :)

    wg mnie warto - szczegolnie na dluzsze trasy
    na ktorkie dystansy wklady wystarcza - ja stosowalem lodowka na prad + 1 wklad (jak sie dalo go gdzies zamrozic...)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. ile to kosztuje? , Tummi 10/04/05 22:07
    i ile pradu zre? Da sie pod kompa podlaczyc? :D:D:D:D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. 130 PLN , bier 10/04/05 22:16
      a ile pradu zre, no wlasnie... ile ?

      bier

      1. i jeszcze powiedz, gdzie to widziales, , Tummi 10/04/05 23:53
        huh?

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. w tesco po 200 , bartek_mi 11/04/05 00:26
          widzialem wczoraj

          dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

        2. W Plusie , bier 11/04/05 10:14
          Jak wyzej napisalem.

          bier

          1. eee.... nigdzie nie pisales , Tummi 11/04/05 12:26
            wczesniej gdzie to widziales :D
            Chyba, ze wczesniej=w topicu w danym poscie :D

            DZIEKI za info!

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

      2. A da się to jakoś pod zasilacz od kompas , McIsland 11/04/05 07:01
        podłączyć

        GTD ...

  4. Sprawdza się OK , rurecznik 11/04/05 08:09
    Pradu żre jakies 5A, więc na samym akumulatorze za długo nie pochodzi - góra 12 h i auta już nie odpalisz. Natomist w podróży (dłuższej) baaardzo dobra sprawa.

    1. hmmmm... , Tummi 11/04/05 12:26
      OCZ 520W i damy rade :D

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL