Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 3858 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[HEYAH] doladowanie konta , bat00n 11/04/05 15:32
jezeli polaczenia przychodzace byly do 5-04.05 a dzis jest 11.04 to jest mozliwe doladowania konta? czy karta stracila waznosc? i nie da sie z nia nic zrobic? (dziwne ale jezeli ktos do mnie dzwoni lub wysyla esy to dochodza, ale jezeli chce naladowac konto przez internet to nie da rady)
dzieki za odpowiedzi ... pozdrawiam

GA-P35C-DS3R, E2180, Kingston 2GB
DDR2 800mhz, Gecube HD 3850 Pro
512MB, 750 HDD ;-)

  1. A nie lepiej do Ery zadzwonić? , Remek 11/04/05 15:55
    ....

  2. mam zablokowane wychodzace :< , bat00n 11/04/05 16:02
    xxx

    GA-P35C-DS3R, E2180, Kingston 2GB
    DDR2 800mhz, Gecube HD 3850 Pro
    512MB, 750 HDD ;-)

    1. a nie lepiej spytac ? , atay 11/04/05 16:23
      http://heyah.pl/index.php?pageid=4

      _- Atay -_

  3. ... , bat00n 11/04/05 16:29
    tez zapytalem:) odrazu co zrobilem to wyslalem do nich zapytanie ale odpowiedzi nie otrzymalem jeszcze wiec zajrzalem na twojepc :D

    GA-P35C-DS3R, E2180, Kingston 2GB
    DDR2 800mhz, Gecube HD 3850 Pro
    512MB, 750 HDD ;-)

  4. Ja w TAK-TAK doładowałem konto po ........ , MłOdY 11/04/05 16:33
    6 miesiącach i mi przyjeło. Miałem nieaktywne wychodzące i przychodzące oczywiście.

    Niech żyje i umacnia się policja
    boarda TPC.

    1. IMO , atay 11/04/05 16:56
      tak tak to jest sieć Era :)
      heyah to heyah :)

      _- Atay -_

  5. no wiec co radzicie? , bat00n 11/04/05 17:06
    kupic zdrapke i zaryzykowac? czy nowy starter (znowu wysylanie esow do znajomych kolejna zmiana numeru itp?)

    GA-P35C-DS3R, E2180, Kingston 2GB
    DDR2 800mhz, Gecube HD 3850 Pro
    512MB, 750 HDD ;-)

    1. ja polece , atay 11/04/05 17:13
      simplusa :)

      _- Atay -_

  6. Miesiąc temu... , ernald 11/04/05 20:54
    ... doładowałem konto około 1,5 tygodnia po terminie ważności wychodzących i, o dziwo, wszystko było ok. Nawet dotychczasowa kasa się nie ulotniła. Zdrapka rzecz jasna.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL