Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4667 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Statyw do A510 , DJ.Iron 11/04/05 17:23
Witam.

Jaki statyw bylby naj.. odpowiedni do Canona A510? Na co wogóle należy zwracać uwage przy wyborze?

Chce przeznaczyc na zakup 100, max. 150 zł.

Osobiście zastanawiam się nad czymś takim: http://www.e-cyfrowe.pl/aparaty/produkt.php?id=631

Z góry dzięki za pomoc.

  1. re: , Rafael_3D 11/04/05 22:08
    http://www.eltec.alpha.pl/produkty.php?id=8

    tu masz tansze odpowiedniki.
    Osobiscie doradzam statyw z szybkozlaczka - nie bedziesz musial co chwila odkrecac aparatu tylko myk - i odpiete. minusem jest to ze masz caly czas stopke podpieta do aparatu, co przy takim malym jak Twoj moze byc klopotliwe...
    Druga sprawa to wysokosc statywu - bierz taki ca. 130 cm, aby Ci kregoslup nie siadl od schylania sie :)

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

  2. hmm , akustyk 11/04/05 23:36
    zwroc uwage na
    1. maksymalny wyciag bez ruszania glowicy
    2. rodzaj glowicy (2D czy 3D - 2D zalecane)
    3. mozliwosc dokupienia plytki mocowania, gdyby sie zgubila
    4. sztywnosc
    5. mozliwosc podwieszenia worka z ziemia
    6. mozliwosc usztywnienia glowicy centralnej (zeby nie zjezdzala)
    7. wymiar po zlozeniu (gdzies to trzeba przeniesc)

    do A510 nie ma sie co wyglupiac, ale ogolnie, to na statywie sie nie oszczedza. to ma byc sprzet na lata

    http://akustyk.magma-net.pl

  3. jak jesteś zainteresowany wal na priv, mam taki dokładnie na zbyciu. :) , fiskomp 12/04/05 10:00
    GG 3703625

    pozdroofki,

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL