Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 9823 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

runtime error , Hummer 12/04/05 16:03
Za kazdym razem kiedy otwieram jakis katalog wyskakuje runtime error 226 at 0D7F665F. Po kliknieciu Ok folder sie otwiera, ale nie da sie do niego skopiowac nic metoda drag&drop.

System w2k SP4. Szukalem (i szukam dalej) na gogach ale takiego problemu jak moj nie spotkalem.

Co moze byc przyczyna??

  1. prawdopodobnie , zorg 12/04/05 16:36
    windowsinstaler- sciagnij nowy ze strony microsoft zainstaluj i sprawdz .

    salsa merenqe bachata

    1. Podczas proby instalacji , Hummer 12/04/05 17:03
      wywala mi blad ze wybrana usluga juz istnieje. Masz jakis pomysl jak sie pozbyc starego win installera??

    2. udalo mi sie w koncu , Hummer 12/04/05 19:24
      zainstalowac win inst i chyba na razie wszystko ok. Gdzies czytalem ze komus wszystko dzialalo dopoki nie uruchamial folderow 30 - 40 razy. Po tym znow blad powracal.
      Mam nadzieje ze to nie bedzie moj przypadek.

      Poki co dzieki zorg

      1. No dobra, , Hiper 15/04/05 17:12
        ale przyznaj się, jak zainstalowałeś tego WinInstaller'a. Albo powiedz, jak odinstalowałeś poprzedniego.

        Szukam pracy jako informatyk (we
        Wrocq).

  2. najlepszy w takich wypadkach , zorg 12/04/05 17:44
    jest ghost !! 5 min i po klopocie, trzeba zawsze o tym pamietac !
    moze jeszcze ktos bedzie mial jakies pomysly ?

    salsa merenqe bachata

  3. wlasnie jest nowy , zorg 12/04/05 20:10
    windowsupdate instaler 3,1 !!!

    salsa merenqe bachata

  4. dzieki , Hummer 12/04/05 21:20
    chyba wszystko dziala jak trzeba :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL