Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 9857 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Release'owanie plików na Osloskopie/Osiołku - pytania... , pachura 12/04/05 17:34
Cześć,

Czy ktoś z Was wypuszczał kiedyś pliki przez serwisy edonkeyowe
(Osloskop, Osiolek, Emulek)? Noszę się z zamiarem i mam parę pytań:

- czy wypuszczanie tego samego release'a na wielu serwisach jest
niemile widziane? W końcu to (większa lub mniejsza) konkurencja...

- czy release'y są w jakiś sposób weryfikowane zanim pojawią
się na www, czy też widać je od razu na stronie głównej?

- czy w ogóle jest sens wypuszczać plik 60MB jeśli ma się upload
10kb/s (kablówka, ADSL)?

- czy poza Osloskopem, Osiolkiem i Emulkiem są jakieś liczące
się polskie strony z linkami do emule'a?

Dzięki!

PS. A może znajdą się jacyś chętni do share'owania mojej produkcji? - mogę tymczasowo wystawić plik na WWW...

  1. Post troche stary, ale odpisze. :) , Mms 26/04/05 15:35
    1. Nie wiem.
    2. Na Osloskopie najpierw dajesz linka na forum, a dopiero jak osiagnie on iles tam pelnych zrodel, to odpowiedzialne za to osoby daja go na glowna. Wiec jakas tam weryfikacja jest.
    3. A czemu ma nie byc sensu? Chcesz sie czym podzielic i to chyba dobrze. A jak komus zalezy na Twoim pliku, to bedzie nawet ssal jakbys mial upload 1kB/s.
    4. Moze jeszcze http://donkey.outs.pl i http://pol-osiol.info .
    5. Ja jestem chetny.

    Szkoda, ze dopiero teraz to zauwazylem.

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL