Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06

 Dzisiaj przeczytano
 24299 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta dźwiękowa jest... ale jej nie ma , OzA 13/04/05 22:33
witam

kolega zabił mi dziś przysłowiowego klina
otóż na swoim w pełni działającym komputerze zainstalował soft do telefonu Siemensa. po tej operacji nie można było odtworzyć żadnego dźwięku z Winampa, Media Playera czy gry, jedynie AudioCD działa
w menadżerze urządzeń jest zainstalowana karta ale w panelu sterowania -> Multimedia -> zakładka Audio nie ma owej karty a ikony są szare (nieaktywne)
instalowanie sterowników karty, odinstalowanie softu Siemensa, zainstalowanie sterownika Microsoft MCI WAVE Output czy nawet nadinstalacja systemu nic nie pomogły
gdzie może tkwić przyczyna?
co jest nie tak?
karta jest wykrywana i sterowniki są instalowane ale system jej i tak nie widzi

pomóżcie

karta dźwiękowa zintegowana z płytą (jakaś .....Storm MAX)
proc 466MHz Celeron
system Win98

I sniffed Coke...
but the ice cubes
got stuck in my nose

  1. .:. , Shneider 13/04/05 22:53
    we wlasciwosciach systemu w menadzerze urzadzen wywal calkiem k. muzyczna i zainstaluj od nowa.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. ew. w trybie awaryjnym powywalaj , masza 13/04/05 23:24
      bo moze sie sklonowała...win98 tak potrafi :))

      Pozdrowionka !!!

      1. nic z tego , OzA 13/04/05 23:27
        wywalam
        restaruje
        instaluje
        restartuje
        ... nie działa

        I sniffed Coke...
        but the ice cubes
        got stuck in my nose

        1. .:. , Shneider 13/04/05 23:43
          1. zabij kolege
          2. upewnij sie ze nie zyje.
          3. reinstal win :b

          co poradzic, ciezko tak pomoc :)

          .:: Live at Trance Energy ::.

          1. też tak myśle , OzA 13/04/05 23:59
            kolega niewinny
            ma syna troche nie "teges" i to jego sprawka

            ech... znów kilka godzin z życia trzeba będzie wyciąć... :/

            dzięki

            I sniffed Coke...
            but the ice cubes
            got stuck in my nose

  2. to moze sprobuj w biosie wylaczyc te karte... , zeb 14/04/05 11:18
    odpalic windows, pozniej zrestartowac kompa, bios, wlacz karte, i odpal windows - moze ja ponownie wykryje i zainstaluje jak trzeba.

    Zack

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL