Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 12:03
 » Liu CAs 12:00
 » Bonifacyz 11:58
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 38187 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

przetwarzanie obrazow - poszukuje materialow , Birdman 15/04/05 21:13
potrzebuje materialow z ktorych bede mogl sie pouczyc do zaliczenia tego przedmiotu; najlepiej zeby byly po polsku; zagadnienia jakie mnie intersuja to: akwizycja obrazy, poprawa jakosci obrazu, filtracja, kompresja, metody powiekszania, eliminacja zaklucen... ogolnie mowiac to podstawowe zagadanienia w tym temacie; byl bym wdzieczny za pomoc

ping?

  1. hmmm , pirat 15/04/05 21:32
    "Przetwarzanie i analiza obrazów cyfrowych"
    Gieorgi Kuchariew
    Politechnika Szczecińska
    Instytut Informatyki

    Niestety mam tylko kserokopie :(

    odczepta się od mojego podpisu ;)

    1. pewnie , Birdman 15/04/05 21:47
      skan nie wchodzi w gre?? :>

      ping?

      1. jeśli , pirat 16/04/05 00:05
        chodzi o skany, to niestety skanera nie mam - myślałem, że może znajdziesz to u sibie gdzieś w czytelni/bibliotece, ale kumpel pisze pracę dyplomową z internetowego środowiska przetwarzania obrazów i na stronie ma chyba opis teoretyczny użytych metod, tylko że adres do tego moge skombinować dopiero jutro

        odczepta się od mojego podpisu ;)

  2. może tu coś znajdziesz , myszon 15/04/05 22:40
    http://www.ee.pw.edu.pl/...rafika_komputerowa.html

    Ćwiczenia 1 i 2, bo te następne są o jakimś dziwnym programie. Wszystko robione w matlabie

    1. dzieki , Birdman 15/04/05 22:53
      cos tam jest, jednak ja potrzebuje taki bardziej ogolny opis tych zagadniej; laboratoria z tego bede mial w przyszlym semestrze;

      ping?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL