Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 15:05
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16

 Dzisiaj przeczytano
 46453 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opony Dayton D100 - pytanie do znawcow motoryzacji i ogumienia. , Yerek 16/04/05 18:19
Witam! Dzis kupilem sobie oponki letnie ww. firmy. Gosc w sklepie twierdzi, ze to opony symetryczne. Ja rowniez nie doszukalem sie oznaczenia kierunkowego na oponie. Tylko mam jedna watpliwosc. Wg wzoru bieznika moglbym powiedziec, ze wszystkie zalozone opony mam same lewe albo same prawe? Czy tylko mi sie wydaje - czy te opony tak maja. Moze ktos mi to wyjasni - bo mam teraz zagadke Dzieki z gory. Pozdrawiam

  1. .:. , Bitboy_ 16/04/05 18:36
    Wlasciwie o ile wiem,jezeli sa symetryczne to posrodku linji bierznika powinny sie "dublowac"
    Poprostu bierznik powinien wygladac tak,ze jeden wzor bedzie sie zaczynac od srodka opony
    [patrzac na bierznik np. z gory]
    do jednego z krancow,i tak samo od srodka w druga strone powinien isc drugi,ten sam wzor bierznika,z tym ze powinno to byc "lustrzane odbicie" tego pierwszego,wtedy niema znaczenia jak zaklada sie opone poniewaz bierznik jest wlasnie symetryczny.
    Jesli faktycznie jest symetryczny to nie masz sie co przejmowac - napewno nie masz samych lewych czy prawych heheh ;-)

    9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
    Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
    ,FraDesION660P

    1. kurcze to mi nie wyglada na lustrzane odbicie , Yerek 16/04/05 20:41
      http://www.opony.com.pl/...62&pora_roku=letnie
      i coz poczac ?...

  2. Yerek , Fantomas 16/04/05 19:44
    pojezdzij na nich troche i daj mi opinie o nich na priv
    fantomas

    jezdziłem na tych oponach i powiem tak: w zakretach samochód szedł jak po szynach .. po prostu czuło sie wartosci odsrodkowe działajace na ciało :) .. natomiast na wodzie ... no cóz czuje sie wartosci stresowe działajace na ciało przy hamowaniu na mokrym :))))

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  3. Mam 2 szt od roku i w tamtym tygodniu kupiłem sobie ....... , MłOdY 16/04/05 19:50
    następne 2 szt. - nie narzekam.

    Niech żyje i umacnia się policja
    boarda TPC.

  4. Tydzień temu , Marcinex 16/04/05 22:33
    kupiłem Fuldy Diadem Dirigo, po 152 zeta za szt. razem z przełożeniem i jak na razie jestem bardzo zadowolony, samochód jeździ jak po szynach, na suchym i mokrym.

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

  5. Re: , Kool@ 18/04/05 09:05
    To sa poprostu zwykle opony symetryczne niekierunkowe i tak wlasnie ma byc ze niezaleznie jak zalozysz opony to bieznik bedzie wygladal tak samo -no chyba ze zalozysz ja na lewa strone ;)


    pozdr.

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL