Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 15:05
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16

 Dzisiaj przeczytano
 46447 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT-for adults only] Nie ma to jak ciezka robota. , kubazzz 17/04/05 01:12
Sie mozna styrac, a jaka monotonna harowa.
az im wspolczuje :/
http://tinyurl.com/558nm

SM-S908

  1. nom taka praca jest na pewno męcząca , Trunks 17/04/05 01:39
    i te psie pięniądze i ciężkie warunki pracy :] Stresująca praca jak nic

  2. to macie jeszcze , kubazzz 17/04/05 01:42
    ku przestrodze!!
    http://fotostudio.neostrada.pl/...drywaczki.pl.avi

    ino nie bijcie. koles podobno jest formalnie 100% normalny.

    SM-S908

    1. ALE KURDE TO JUZ JEST NIESMACZNE , john565 17/04/05 01:43
      !!!!!!!!!!!

      f*ck

      1. cicho !!!! , kubazzz 17/04/05 01:45
        to ku przestrodze, zeby sie tak przy kompie nie zdegenerowac.

        SM-S908

    2. widze że komuś się nudzi kiedy ja musze się uczyć , Trunks 17/04/05 02:33
      j.w.

    3. o cholera co to jest? , Trunks 17/04/05 02:39
      jeszcze trochę, a już kompletnie zwątpie w ludzi :/

      1. taaa? , kubazzz 17/04/05 02:44
        to masz jeszcze
        http://fotostudio.neostrada.pl/...drywaczki.pl.avi

        c'est la vie

        kolesie ida z ogloszenia - 100zl za nagranie w porywach 150.
        bez castingu i niczego.
        http://forum.podrywacze.pl/viewtopic.php?t=510

        SM-S908

        1. .:. , Shneider 17/04/05 02:58
          moglbys zalozyc ten topic na onecie...

          board to nie chlew!

          .:: Live at Trance Energy ::.

          1. no sorry , kubazzz 17/04/05 03:07
            ale czy board jest w jakiejs innej rzeczywistosci?
            chcialem pokazac tragedie polskiego spoleczenstwa.
            i tak przyjdzie dyd i skasuje posta, a ja pewno dostane bana.
            Powoli odpadaja kolejne tematy z boarda...

            -This is quite good forum, isn't it?
            -Yees,indeed...
            -Lovely weather we're having.
            -Oh yes, very nice i must say.

            SM-S908

            1. .:. , Shneider 17/04/05 03:13
              wiesz, chyba ty sie oderwales od rzeczywistosci.

              jesli zaczne rzucac fotkami zwlok po tsunami pokazujac jakie rzeczy musza ogladac pracownicy zakladu pogrzebowego tez bedzie ok.

              co ty frytka jestes?
              "dlaczego mam byc oskarzana o cos co kazdy z nas robi..."

              troche kultury i bedzie ok.

              .:: Live at Trance Energy ::.

        2. po prostu...... zaraz admin zadziała chyba :D , Trunks 17/04/05 03:09
          j.w.

    4. Nie sadzisz, , Mms 17/04/05 03:19
      ze przeginasz?

      Pozdrawiam

  3. <.> , Maniak 17/04/05 03:04
    O tym by mozna niezla prace socjologiczna napisac :>

    dobra wracam pisac swoja :)

    post to przegiecie :)

    Zmień swój podpis na Boardzie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL