Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 15:05
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16

 Dzisiaj przeczytano
 46439 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam emulatora PC , Deus ex machine 17/04/05 10:47
ktory potrafilby emulowac konkretny rodzaj procka, albo chociaz zegar. Napisalem program i musze znalezc minimalna konfiguracje na, ktorej ruszy. Znam dwa WMWare i VPC, ale mam jakies starsze wersje. Moze nowsze juz maja takie opcje albo ktos zna jakis soft, ktory potrafi okreslic taka konfiguracej (w zyciu sie nie spotkalem).

pod windowsa lub linuxa

pozdr.

"Uti non Abuti"

  1. hmmm , john565 17/04/05 10:58
    nie znam takiego ale zrób wersje dla póbliki która by enerowała jakiś raport i słała ci na mejla i daj ja nam w łapy, ja ci moge wytestowac twój program, inni pewnie też :]

    f*ck

    1. dobrze mowi:) , zeb 17/04/05 11:00
      j.w.

      Zack

    2. dokładnie. , Coyote 17/04/05 11:09
      Nie wstydź się. Pokaż co tam naskrobałeś :)

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

    3. to nie jest zly pomysl , Yorg 17/04/05 11:39
      moge to przetestowac w konfiguracji od PII 266 do P3 600

      128, 256 lub 384 RAMu

      GG: 1706185
      lub komórka :)

    4. Hehe... , Ament 17/04/05 11:45
      A jak progs sluzy do formatowania HDD i to jeszcze przy level 0?;-)

      I
      -AMENT-
      I

      1. lepiej... , Coyote 17/04/05 11:55
        ...program dla policji wykrywający nielegalne oprogramowanie :]

        Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

        >>GG 1650565<<

  2. Ok, jak tylko napisze instalatora .-) , Deus ex machine 17/04/05 20:10
    bo poki co soft jest testowany u dwoch klientow w wersji roboczej, a ja caly czas go jeszcze pisze, ale poslucham rad i dam znac na TPC jak juz bedzie jakas z instalatorem i chetnie przyjme pomoc .-)

    Dzieki .-)

    PS. soft do obslugi malej firmy, w zalozeniu mial byc do obslugi finasowej sieci .-)

    "Uti non Abuti"

    1. rzuć kod... , Coyote 18/04/05 09:56
      ...każdy we własnym guście sobie instalatora dopisze :))))

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL