Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 15:05
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16

 Dzisiaj przeczytano
 46566 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zrobić... DVD z kilkoma setupami windows... , Sith 17/04/05 14:54
W necie znalazłem coś takiego http://www.tdt.org.pl/szczegoly.php?id=6634 Interesuje mnie zrobienie czegoś takiego, tyle tylko że po polsku. Szukałem na guglach przepisu na stworzenie jakiegoś menu lub coś w tym stylu, jednak bez skutecznie. Nie bardzow iedziałem nawet jak za to sie zabrać;D Czy ktoś z Was robił już cos takiego lub wie jak mogłoby wyglądać przygotowanie? Jakich programów użyć etc.

z góry dzięki za pomoc
pozdr

  1. Naa , Mms 17/04/05 15:07
    www.fileforums.com/showthread.php?t=64871 jest to pokazane w stosunku do kilku gier na jednym DVD. Moze to Ci cos pomoze.

    Pozdrawiam

    1. hmm , Sith 17/04/05 15:13
      to nie rozwiąże głónego problemu - bootowania kompa z dvd, ale i tak dzięki, moze sie w ostateczności przyda:)

      pozdr

      1. Tu tez moze cos znajdziesz: , Mms 17/04/05 16:14
        www.ezbsystems.com .

        Pozdrawiam

  2. Ściągnij , Marcinex 17/04/05 15:10
    całośc, podmień wersje windy na pl i powinno ruszyć - imho wer. ang. windy jest lepsza.

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

    1. Dla tych co znają angielski , Sith 17/04/05 15:12
      u mnie srednio z jezykiem, nie miałbym problemów. Ale czesto instluje innym system. Pozatym moja siostra która nic nie czai z angla też używa kompa:)

  3. nie wiem jak , LuHash 17/04/05 16:46
    z twoim angielskim ale opisow w necie jest sporo;)
    np.
    http://tinyurl.com/8ghg7

    wpisz sobie w googlach: multiboot dvd

    tu bi? or nat tu bi?
    dat iz de kłeszczon!

    1. To jest chyba to czego szukam , Sith 17/04/05 20:25
      wielkie dzięki, jutro to przetestuje:] Tylko porobie obrazy;)

      pozdr!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL