Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Armitage 16:31
 » GULIwer 16:29
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39

 Dzisiaj przeczytano
 50626 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Proszę o Ocenę strony www + ew. komentarze , atay 17/04/05 19:51
http://atay.ksiezyc.pl/4/mpwik/projekt15.html

od razu mowie, ze na FF sie wyklada, ale nie mialem czasu jeszcze tego poprawic. Narazie jest tylko jedna podstrona, menu "Przetargi" i "Kontakt" przekierowuja na brak strony. Wiec prosze o ocene i komentarze do stronki, ktora powstaje :)

co byscie zmienili/dodali/odjeli ? co sie Wam na niej nie podoba ... jestem otwarty na wszelkie zdania :)

_- Atay -_

  1. w porządku , Sznaps 17/04/05 20:17
    Prosta i czytelna. Mi się podoba.

    Uwagi moje: ZDjątka w lewej kol bym podciągnął do góry a nagłówek bym wyrównał do lewej z tekstem poniżej i zwiększył odstęp między nimi. W stópce też bym odstęp zwiększył odstęppomiędzy tymi dwoma wierszami menu (zrób akapit 10px np). Ew jakiś flashowy element byś mógł wsadzić do loga jakiś przebłysk czy cóś żeby cokolwiek się działo. Tyle ode mnie.Ogólnie całkiem fajnie wyszło.

    Every one of us has heard the
    call !!! !!! !!!

  2. mi tez sie podoba , smichal 17/04/05 20:26
    choc to logo MPWiK troche takie wielkie, moze je troche zmniejszyc?
    Ale ogolnie ok :)

  3. czcionkę ciut większą , myszon 17/04/05 21:18
    i zdefiniuj ją w pt lub cm bo jak definiujesz w px to w wyższych rozdziałkach będzie coraz mniejsza.

  4. zmniejszylbym troszke logo u gory , dawidy 17/04/05 21:36
    jakies takie za duze mi sie wydaje
    poza tym stronka ok

    102594

  5. wg mnie stronka OK , m_aczo 17/04/05 21:58
    tylko tak jak przedmówcy -zmniejszyłbym logo, zwiększył ciut czcionkę. Mówiłeś coś że na FF się wykłada?? Ja nie zauważyłem - działa w porządku!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL