Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59912 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

cd jak ożywić staruszka (stary komputer) - dla zainteresowanych , anest 18/04/05 18:20
dotyczy mojego postu
http://twojepc.pl/boardPytanie92316.htm
Otóż diabeł tkwił w szczegółach, nie chodziło o grafę (2MB), ani o pamięć, tylko o .... kodeki
Okazało się ,że ffdshow w najnowszej wersji był zbyt ciężki, więc zainstalowałem jakąś z 2002 roku plus Divx 5.0
następnie konfiguracja kodeków zgodnie z http://cdrinfo.pl/...tykul_w.php?ID=20030308201450
i działa . Nie tylko kreskówki się nie tną ale i normalne divixy
przed chwilą zapuściłem "Starsky and Hutch" i jakość jest spoko.
Zainstalowłem jedynie bestplayera i vplayera, bo o nowsze odtwarzacze miałem obawy czy komputer uciągnie.
Aha, Venom 79 - strasznie mi pomogła twoja sugestia, zaznaczyłem w trybie pełnoekranowym paletę 24k, a monitor maodświeżanie 75 zamiast 100HZ i to bardzo pomogło.
Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc.
PS. Jeśli to by nie pomogło miałem namierzony komis z częściami i właściciel zgodził się wypożyczyć kilka Matroxów i GF2 na próby :)

Shakesbeer : To drink or not to
drink.

  1. a ja polecam , dax 18/04/05 18:51
    CinamaPlayer-a, ma małe wymagania, jest prosty a zarazem bardzo funkcjonalny :D

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

    1. śmiga pięknie na kompie siostry , dax 18/04/05 18:52
      PII 350Mhz

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

    2. zaraz sprawdzę... , anest 18/04/05 19:08
      :))

      Shakesbeer : To drink or not to
      drink.

      1. fajny , anest 18/04/05 19:23
        hula

        Shakesbeer : To drink or not to
        drink.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL