Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59978 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aparat cyfrowy - troche nietypowe , rkowalcz 18/04/05 18:49
Chodzi o aparat cyfrowy do 2000zł, który ma najwiekszy kąt "widzenia". Potrzebny jest do robienia zdjęć w małych pomieszczeniach (np. wnetrze kiosku). Nie wiem na co zwrócic uwagę żeby ten kąt był najwiekszy?

  1. eee , Kenny 18/04/05 21:25
    i tak wszytkie raczej maja ok 28mm... szerszego raczej nie znajdziesz, chyba ze zalozysz jakis konwerter...

    Ale jestes pewien ze wiesz czego chcesz...? Przeciez to bedzie niezła beczka... no chyba ze to nie ma znaczenia...

    .:Pozdrowienia:.

    1. czyli , rkowalcz 18/04/05 21:28
      jak powinno sie robić zdjęcia w małych pomieszczeniach i czym najlepiej ?

    2. hmm , akustyk 18/04/05 22:03
      Nikon 8400 ma rownowaznik 24mm. ale to jedyny taki przypadek. beczka nie jest, ale to cyferka Nikona, ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami (nieprzemyslana elektronika, kiepskie mozliwosci).

      http://akustyk.magma-net.pl

  2. hmm , akustyk 18/04/05 22:07
    celuj w cos z rownowaznikiem 28mm w szerokim kacie. warto zwrocic uwage na jasnosc obiektywu (co najwyzej 3.5, a najlepiej w okolicach 2.0) a przy tym na poziom aberracji chromatycznych na pelnym otwarciu (tj. przy tych 3.5 czy 2.0) - niektore modele (np. Fuji S5500 czy Canon G5) maja duze problemy z tym.
    inna rzecz, ktora trzeba w takim przypadku uwzglednic, to poziom sumow przy wyzszych czulosciach. fotografujac wnetrza np. kosciolow trzeba czesto siegac po ISO 400, a ogromna wiekszosc cyfrowych nielustrzanek ma przy tej czulosci paskudne szumy.

    http://akustyk.magma-net.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL