Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59932 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GF 4 Ti 4200 Gainward ultra/650 Tv 64 mb Jakie drivery ?? , spidi 19/04/05 01:30
Porobilem kilka testow w 3dm2001 i wyniki troche dziwne sa.
Detonatory 66.93 / 7552 pkt.
71.89/ 8527 pkt.
40.72/ 9595 pkt.
41.09/ 9528 pkt.
40.41/ 9464 pkt.
Karta ma ustwaienia fabryczne na starszych sterownikach Brothers of arms sie wysypywalo. Komp : Athlon XP 1700 +, 256 DDR 400 Kingston , Soltek 75 frn2-l ,HDD 100 Gb WD . Z gory za odpowiedzi dziekuje.

  1. a poco? , foto100 19/04/05 07:26
    a oco ci chodzi o bicie rekordow w 3dmarkach czy o sprawne dzialanie??:>zamiast sterow to pamiec dodaj bo 256to bylo dobre 2latka temu:P

    1. stery tylko sprawdzalem , spidi 19/04/05 09:07
      bo bylem ciekawy jaka bedzie roznica wiem ze 3dmark nie odzwierciedla dzialania karty w grach a ramu narazie musze miec 256 bo niestety brak pracy i kasy.

  2. ostatnie optymalizowane pod... , negef 19/04/05 09:23
    serie 4... to były chyba 42.30
    ja używam 41.04 od Gainwarda i żadnych problemów,ale sterowniki certyfikowane zaniżają mi taktowanie pamięci na karcie

  3. Heh, i uruchomiłeś to , sebtar 19/04/05 11:42
    Brothers in Amrs na 256 MB? Nieźle, autorzy tej gry zalecają 1 GB ;-) Ale niestety będziesz musiał używać w miarę nowszych sterowników bo bez tego nowe gry nie chodzą... czas wymenić kartę...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL