Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59938 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie moge odpalic Irda pod xp dla noki 6100 - inne tel. dzialaja(6310i) , DmK 19/04/05 12:03
Problem jak w temacie, mam irda na usb + przedluzenie. Instaluje wszystko z plyty od telefonu i zrzucam sterowniki do modemu ze strony nokii. I za cholere nie chce to dzialac. W momencie jak podkladam nokie 6310i i nokie 6600 (czy jak jej tam) wszystko dziala bez problemow.... Juz 6100 polecial przed chwila na sciane.... telefon niby wykrywa ale nic sie praktycznie nie da zrobic... raz jakims cudem przeslalem obrazek, ale bylo to wczoraj (sic!)... ktos wie co jest grane?

  1. zmniejsz prędkość irdy , PaszkfiL 19/04/05 13:15
    z 115200 na 19200 poomogło przy noki 6610i i moim świeżo dzis zakupiony siemensie s55 :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. zaraz sprawdze , DmK 19/04/05 13:17
      ale teraz juz mnie tak wszystko wkurzylo ze ide sie odstresowac, dzieki za rade

    2. dzieki to bylo to , DmK 19/04/05 15:14
      co moj telefon przezyl zeby to dzialalo.... swoja droga czym to jest spowodowane??? w domu mam 3 tel nokii i kazdy z nich dzialal bez problemu, tylko moja 6100 nie chciala

      1. nie wiem :) , PaszkfiL 19/04/05 20:58
        spotkałem się z kilkoma takimi przypadkami że trzeba zmniejszyć prędkość bo inaczej zrywał połączenie

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL