Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4051 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Da się skasować sesję z CD-R? , zozol 20/04/05 18:27
Miałem obraz płyty z jakims softem, wypaliłem na płytke, a potem dograłem drugą sesję na tego CDka. Problem jest taki, ze teraz soft prosi o włożenie oryginalnej płyty.
Czy da się wywalić tą drugą sesje? Albo tak zrobić obraz z tej płyty, zeby nie zawierał drugiej sesji? oryginalnego obrazu nie mam...

  1. oj nie, CD-r to niestety nie RW :( , chris_gd 20/04/05 19:40
    wypalone i koniec

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. wydaj mi sie, ze nie.... , zeb 20/04/05 19:51
      jesli jest tam jeszcze troche miejsca to mozna sprobowac skasowac tes feralna sesje - oczywiscie ona wciaz bedzie na plycie, tyle ze nie bedzie widoczna. Oczywiscie najpierw lepiej skopiowac taka plyte - lepiej nie eksperymentowac na "oryginale" :) Powodzenia

      Zack

  2. Niestety , SpiderMAN 20/04/05 21:00
    juz po ptokach...

    Yeah, it's me...

  3. niby można ale zależy to w jakim programi tworzyles kolejne sesje , bodeq 20/04/05 22:32
    ale tak najprosciej, uruchom nero>dodatki>zapisz ścieżki, i zapisujesz właściwą ścieżkę do iso albo nrg a pozniej wypalasz nową płytę.

  4. przy instalacji Nero instaluje się dodatek integrujący się z systemem , Morgoth 21/04/05 00:59
    dzięki niemu klikasz PPM na ikonie napędu, wybierasz właściwości, wchodzisz w "Volumes" (lub coś podobnego) i wybierasz sesję, która ma być odczytywana/używana podczas odczytu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL