Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3979 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT WWW] Strona zbliża się ku końcowi, jakby ktoś chciał się wypowiedzieć... , sawic 21/04/05 04:12
.. to zapraszam.
wszystkie uwagi mile widziane.

adres: http://bobas.nowytarg.pl/~sawic/

pozdrawiam

  1. sama strona jest ładna , digiter 21/04/05 05:07
    tyle ze wystarczyłaby 1 zakładka "wszystkie". Po co ktos ma ładowac kazda zakładkę po kolei skoro "wszystkie" ładuje sie w ciągu niespełna 2s.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  2. No teraz znacznie lepiej to wyglada , SpiderMAN 21/04/05 08:09
    Pogratulowac...

    Yeah, it's me...

  3. Hmm... , DJopek 21/04/05 08:28
    Ja bym jeszcze zmienił:
    - czcionkę tytułów wykresów (Wykres zmian temperatury etc) i wyśrodkował (a nie jak teraz że jest do prawej wyrównane)
    - nie wiem czemu ale u mnie jak klikam z głównej na "o układzie" to całość przesuwa się - tzn. cała ta strona/tabela przesuwa się o ok. 20pixeli w prawo
    - tam gdzie masz "aktualne warunki pogodowe" wyrównałbym te elementy "dynamiczne" - czyli aby wskazania temp, ciśnienia itd były wyrównane do prawej
    - w "kontakt" pojawiają się suwaczki przy polach tekstowych (jest za duże)

    Tyle :)

    1. hmmm... , sawic 21/04/05 12:00
      - czcionki nie zmienie bo mi sie podoba, jest taka troche inna niz gdzie indziej,
      - przy klikaniu z glownej na o ukladzie nie powinno sie nic przesuwac bo tam narazie strony nie ma i podlinkowalem index. dziwne. przesuwac w prawo strona sie moze wtedy, gdy pasek przewijania bedzie znikal.
      - tez myslalem o wyrownaniu tych aktualnych warunkow, ale jako ze ten ciemniejszy tekst bedzie mial naprawde rozna dlugosc to wyrownam to do znaku : aby byl w pionie,
      - kontakt juz poprawione,
      - wiem ze wystarczylo by byla tylko zakladka wszystkie, ale moze ktos nie chce wszystkiego ogladac ;)

      dzieki i pozdrawiam

  4. Jest 23:45 , Mademan 21/04/05 23:47
    "Oświetlenie: duże" hmm troche to dziwne jak na ta godzine :-), chyba ze mowa o latarniach :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL