Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4023 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zripować film Dvd do Avi i jakim programem ? , pieczok 21/04/05 10:05
Witam mam problem i nie moge sobie z nim poradzić. Jak zripować film Dvd do Avi i jakim programem fajnie by było jak by był prosty w obsłudze :)

Wielkie dzięki za pomoc!!!

- - - - -
FAQ Boarda: http://www.aci.pl/~norton/index.php?txt=faq
Temat poprawiony przez Admina TwojePC.pl
  1. fairuse , J@rek 21/04/05 10:07
    DVDx... wspomoc moze DVDdecrypter

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. albo Auto Gordian Knot , krogulec 21/04/05 10:26
      Fairuse jest troche prostszy w obsludze, ale plik wynikowy ladniej wyglada moim zdaniem AGK. Poleca ci pewnie jeszcze Dr Divx ale po co korzystac z czegos platenego jak darmowe sa lepsze :-)

      I jeszcze stronka na ktorej znajdzeisz instrukcje jak to zrobic http://www.divx.howto.pl/

      1. w rzeczy samej, AGK jest ok , McKania 21/04/05 11:27
        co do tutoriala to również niezgorszy jest ten w helpie do AutoGK : )

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. Tutaj: , Mms 21/04/05 10:46
    http://strony.aster.pl/dejotpe .

    Pozdrawiam

  3. XP SP2 + poprawki ze stronki MS = ???SP3??? , Pawelec 21/04/05 12:54
    No może temat to przewaliłem ale właśnie: Jak zrobić jeden pliczek ze wszystkich poprawek po SP2 (18 exe'ków). Wiem że możnaby było (chyba?) zintegrować z instalką ale.... załóżmy że instalke z SP2 już mam.
    W archiwum nic nie znalazłem albo gamoń jestem.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    1. soooryyy , Pawelec 21/04/05 12:55
      chciałem dać nowy topik ale misie pomerdało

      Tom Drwal
      LAS Ltd.

  4. używam AGK w wersji 1.25 bodaj , Pawelec 21/04/05 12:59
    robi wszystko sam, kilka kliknięć. CZasem ma problemy z dźwiękiem, wersja 1.6 zassana przeze mnie wogóle nie działa. jutro spróbuję z 1.95/2.05

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

  5. a może DVDRip 1.1.? , S_2J 21/04/05 14:07
    Jeśli chodzi o szybkość kompresji to najlepszy jest DVDRip. Tyle że musisz pomęczyć się trochę z ustawieniami.

    Łatwiej będzie w AGK, bo program sam ustala wszystkie parametry i film zajmuje wtedy idealnie całą płytkę, ale długo trwa kompresja.

    === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
    odpocząć ===

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL