Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7315 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dlaczego wyniki testu 'zapis do pamięci' w evereście tak się wahają? :/ , dax 21/04/05 17:11
za pierwszym razem jest ~2750MB/s a jak odświeżę to już jest max. ~2200MB/s. Czy coś źle z timingami w biosie ustawiłem czy ten program jest tak zryty? ;) odczyt z pamięci jest mniej więcej stabilny.

Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
uciekam goń mnie!

  1. To sie ciesz ja mam... , Grolshek 21/04/05 17:17
    ...1400 ale wieczorkiem sprawdze czy u mnie tez sie wachaja...

    ***** ***!!!

  2. .:. , Shneider 21/04/05 17:17
    jakie timingi?

    teoria 1. agresywne ustawienia nie zawsze sa szybsze, ino wystepuje wieksze prawdopodobienstro bledow i cykl musi zostac powtorzony.
    teoria 2. masz jakis program dzialajacy w tle ktory w jakims stopniu obciaza kompa.
    teoria 2. stary windows

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. 2.5-3-3-7-10 , dax 21/04/05 19:08
      ad 1: zawsze myślałem, że im ostrzejsze tym lepiej :/
      ad 2: nic aż tak mocno nie obciąża, same drobne programiki
      ad 3: xp sp1

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

  3. nie masz sie czym martwic , KruK 21/04/05 17:44
    mam tak samo rozne wyniki i sie tym nie martwie bo po co ?
    Np. sisoft Sandra ma zawsze takie same osiagi dla pamieci, moj sprzet to A64, 2x512 HyperX, MSI neo 2 Plat.

    Pozdr. KruK

    1. a możesz w wolnym czasie sprawdzić jak u Ciebie , dax 21/04/05 18:56
      sprawuje się q3 demo1 ( 640x480 wszystko min detali ) i benchmark w winrarze ( ile kB/s )? :)

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

      1. jesli chodzi o q3 , KruK 21/04/05 19:23
        to na wyniki sa ciagle te same:

        opcje grafiki normal - 404 fps
        opcje na jakies tam nizsze na low 447 fps

        Pierwsze uruchomienie testu wynik gorszy o ok 7 fps kolejne juz sa ustabilizowane jw. +- 1fps
        Winrarem nie chcialo mi sie bawic :D

        Pozdr. KruK

        1. ile masz Mhz? , dax 21/04/05 19:28
          ja własnie wykręciłem 2550Mhz :D ( i ani grama więcej :/ 2560 już nie jest stabilnie... )

          q3 477fps
          winrar 610kB/s

          Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
          uciekam goń mnie!

  4. 2520Mhz - 1.52v , KruK 22/04/05 16:12
    j.w.

    Pozdr. KruK

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL