 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 07:41 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 20410 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Win 2k +3com 905C + siec , widzi innych urzytkownikow ale nie moze wejsc , _oLo_1984 22/04/05 18:08 pytanie jak w temacie, widze innych urzytkowników sieci, internet ok, ale nie moge wejsc na inne kompy, wyskakuje "ściezka nie zostala odnaleziona"
pozdrawake - Mało danych... , muerte 22/04/05 18:21
Jak "wchodzisz" na te komputery? Żeby gdziekolwiek wejść (zasoby), to musi być coś udostepnione..... Jak Masz skonfigurowany TCP/IP?
PozdrawiamPozdrawiam, co złego to nie ja ! - spoko juz mam , _oLo_1984 22/04/05 18:41
:) pozdrowionkaawake
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|