Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hrabia202 09:18
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » cVas 08:55
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00

 Dzisiaj przeczytano
 23505 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podpowiedzcie-instalka systemu z image-a , kostek8 23/04/05 09:20
Mam systemik XP na dysku sata podzielonym na 2 partycje, image jest w pliku na partycji D. Interesuje mnie w tej chwili wykonanie operacji Restore z programu Image for windows. W windzie jest to wg. informacji autorów niewykonalne jako że chodzi o partycję systemową.
Może ktoś podpowie jak operację załatwić w dosie ? Obraz ma 1,5 GB wiec dobrze by było gdyby dos "widział" partycję D... jest to wykonalne ?

  1. yyyyyyyy , krogulec 23/04/05 11:05
    ze sie tak spytam - skoro program umozliwil ci zrzuceni obrazu partycji na duga partycje to chyba powinien dawac tez mozliwosc przywrocenia systemu z tego obrazu na przyklad przy pomoicy specjalnie utworzonj w tym celu dyskietki. Tak dziala ghost i pewnie wszystkie inne normalne programy do robienia obrazu partycji. Jesli program image for windows dziala tylko pod windowsem co jst kompletna bzdura to w celu przywrocenia systemu z obrazu musisz leciec z dyskiem do kumpla, podlaczyc go jako drugi dysk, zainstalowac mu imag foe windows a nastepnie przywrocic sysyem na patycji c z obrazu na partycji d. PAmietaj, ze przy kazdym normalnym proramie partycja c zostanie w calosci nadpisana (ale moze image for windows dziala inaze ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL