Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 27039 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

sprzedam zaproszenie do g-maila za 20,50... , krismel 23/04/05 19:11
na eBay'u można kupić zaproszenia do g-maila za jedyne 20,50 :)
http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=7151322788
http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=7151322788

a ja mam takich 50 :)))

ps . jak ktos na bordzie jeszcze nie ma - chetnie poczestuje (za darmo;)))

AMD AM2 Athlon64X25600+, MSI K9N SLI,
HD4850, 2048DDR2,

  1. to nie zaproszenia , koko 23/04/05 19:18
    to komentarze sa tam sprzedawane
    ten ebay obslugiwany przez niemiecka firme nie majaca pojecia o naszych realiach to pomylka

    1. taa tylko po co tak kombinować , m@rteen 23/04/05 20:02
      http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=5971281723 tu możesz kupić pozytywa za jedyne 100 000 000,00 zł :-)))

  2. Okazalo sie ze ja tez mam zaproszenia , Conroy 23/04/05 20:18
    Tez chetnie poczestuje jesli ktos ma ochote.

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    1. Dawaj... , SpiderMAN 23/04/05 21:38

      Yeah, it's me...

      1. ...prosze... , SpiderMAN 23/04/05 21:41
        ...dziekuje!

        Yeah, it's me...

  3. ja mam taniej jak ktos chce. , XiSiO 23/04/05 20:38
    :))))))

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  4. również mam coś koło 50 , Carmamir 23/04/05 20:45
    więc jeśli ktoś chętny niech pisze a podeśle.

    No to się wkopałem...

  5. ja też mam ze 47... , JasioWP 23/04/05 21:12
    pozatym ten programik jest za free w necie...

  6. ja proszę , yyyy 23/04/05 21:23
    j/w

    podpis elektroniczny

  7. a ja nie mam , kubazzz 23/04/05 22:00
    mam konto na gmail ale nigdy z niego nie korzystalem jeszcze.
    hhe:)

    SM-S908

  8. zaproszenia gmail?? , Pawiano 23/04/05 22:46
    prosze bardzo, ile kto chce, do woli: wystarczy wejsc, wpisac maila, kod i mamy zaproszenie czekające w skrzynce :) http://isnoop.net/gmail/

  9. nie mam , Tony Soprano 23/04/05 22:54
    i nie chce ale nie jestem pijany

  10. mi sie ciagle pojawiaja nowe , Franz 25/04/05 01:04
    raz na tydzien mam 50 zaproszen - > blad skryptu ?

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

  11. jakby ktos mial jakies wolne... , Brendyman 26/04/05 13:20
    ...to bylbym zobowiazany :-),

    - ..started talking to yourself I see..
    - The only way I can be sure of intelligent conversation

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL