Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 15:22
 » DJopek 15:12
 » cVas 15:10
 » Liu CAs 15:09
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » Kenny 14:44
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 34537 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

BorgTv , pmpiotrek 25/04/05 14:03
Witam mam problem z programem BorgTV tzn. po odpaleniu \"zwiesza\" mi kompa. Mam Windows XP. Co może być przyczyną?

  1. To co napisałeś... , marsellus 25/04/05 14:06
    ...w poście poniżej o swoim tunerze czyli błędnie zainstalowany soft do niego - sterowniki nieodpowiednie.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. Konflikt IRQ , kkom 25/04/05 14:08
    ..Stery BT848, uszkodzony plik exe, virus, bady na dysku, kondensatory na plycie, uzytkownik...

    A moze podasz jakies blizsze dane?

    404 - Sygnaturka under
    construction

  3. 123 , pmpiotrek 25/04/05 14:17
    mam kartę Pixelview Play Tv Pro BT 878+ W/FM Nicam

    1. Zobacz czy Twoje urzadzenie BT nie dzieli przerwania... , kkom 25/04/05 14:59
      Jesli dzieli - zmien PCI karty i zobacz roznice.

      pzdr.

      404 - Sygnaturka under
      construction

  4. Jaka wersja Borg'a ? , JE Jacaw 25/04/05 14:50
    Do XP musi być płatna wersja Pro (chyba najnowsza to 2.1) inna nie pójdzie.
    Poza tym sam Bort potrafi ładnie zawiesić komputer jak go używałem to wystarczyło, że próbowałem go włączyć, kiedy np. był też odpalony Windows Media Player i Niebieski Ekran był 100%.
    Zresztą to był jedyny program, który potrafił systematycznie zawiesić mi mojego Windowsa 2000, obecnie używam DScaler'a.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  5. a na oryginalnym sofcie , remus 25/04/05 17:03
    chodzi ok?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL