Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 44888 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Łącze podczerwieni w ABIT NF7-SL, a komorka , rajah 27/04/05 16:17
Mam plytke jak w tytule (Abit nf7-sl v2.0) i komorke Nokii (6610i)
Teoretycznie plytka ma i rozpoznaje lacze podczerwieni, takze telefon takowe posiada.
Tylko, ze progs ktory sciagnalem ze strony Nokii do laczenia PeCeta z komorka, nie widzi nawet podczerwieni w kompie, nie mowiac o poprawnym polaczeniu tych dwoch urzadzen.

Chcialbym połaczyc komorke z kompem (zdjecia, dzwonki, gry itd), a nie moge. Kabla tez szukalem ale ni ma.

Pomozcie dobrzy ludzie...

  1. pamietam ze tez kiedys mialem ten problem , KwiateK 27/04/05 16:35
    na NF7, a to praktycznie ta sama plyta.
    na boardzie tez juz o tym bylo.
    u mnie ustawienia biosu byly nie takie jak nalezy. w archiwum znajdziesz te, ktore okazaly sie byc poprawne ;)
    sprawdz tez czy dobrze podlaczyles irde do plyty glownej (pod odpowiednie piny).
    ---
    oczywiscie mowie tutaj o irdzie podpinanej bezposrednio pod plyte glowna, niewiem jak to wyglada w przypadku irdy pod USB (nie napisales jaka posiadasz).

    pozdr

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  2. skoro nie widzo soft to w biosie nie teges , faf 27/04/05 19:55
    lub piny nie bardzo
    IRDA dziala na NF7
    ale jak skopane w bios to winda i tak pokaze ze IRDA jest mimo ze nie dziala - mozna miec IR w menedzerze urzadzen bez samego modulu ;)

  3. dzieki za odpowiedzi , rajah 27/04/05 21:49
    tylko jak ja teraz u licha znajde ten temat w archiwum?
    Jakich keywordow uzyc?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL