Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » Kenny 22:28
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56

 Dzisiaj przeczytano
 46578 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Manta Emperor2 + Firmware , wally21 28/04/05 11:37
Który Firmware polecacie do Manty Eperora 2? Jest ich troche (większość Beta) a nie chce mi sie bawić z każdym, więc może podzielicie się spostrzeżeniami na który warto zaktualizować. Z góry dzięki.

  1. mhmhmhmh eeeeee , Pawelec 28/04/05 11:46
    fleszowałem na emp_2v_5.4_final (nazwa pliku) i działa. Co do różnic to się nie wypowiem bo oryginalny miałem 5 sekund (do włączenia) - pierwsza widoczna różnica to tapetka - z oczojebnej niebieskiej na ciemną siakąś. Ot działa i już - jak czajnik.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

  2. u mnie , krogulec 28/04/05 11:53
    oryginalny nie obslugiwal napisow w formacie mpl2 i nie wczytywal automatycznie napisow, wiec zmienilem tez na 2.54 bo w tych betach dodano chyba tylko obsluge ogg i bmp co mnie nie interesowalo. Teraz jedyny problem to, ze przy przeskakiwaniu na druga plytke wczytuja sie napisy z pierwszej wiec i tak trzeba je wczytywac recznie

  3. ja bym wgrywal tego FW 5.4 FINAL m1 , kilerbob 28/04/05 12:16
    jest poprawione wlasnie wczytywanie napisow, bo w wczesniejszyb walilo sie to np. jak film byl na 2 cd.... (mam wczesniejszego FW 5.4 FINAL - to samo tylko bez tej poprawki i sobie chwale za wyjatkiem tych napisow)

    gg: 4125844

  4. to powiedzcie mi gdzie najtaniej/najlepiej kupic Emp. 2 w okolicach Wawy , Venom79 29/04/05 07:37
    jak w temacie

    z gory dzieki

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    1. chyba Media Centrum , Pawelec 29/04/05 07:51
      ul.Postępu 21 - wystawiają na Allegro. Ostatnią cenę to pamiętam 289 a w gratisie 10 cdrów dostaniesz.

      Tom Drwal
      LAS Ltd.

      1. dokladnie tez od nich kupowalem , kilerbob 29/04/05 13:56
        tylko ze placilem jakies 3 miechy temu 309zl ale wysylka gratis i 20cd-r

        gg: 4125844

    2. to lepiej już , vector 29/04/05 14:08
      kupić DVD WIWA. Ten sam sprzęt ale soft Bellwood-a/
      Cena urzędowa taka sama czyli 299zeta. Ale da się dużo taniej kupić. Ja kupiłem znajomej 230zeta. były w promocji po 249zeta.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL