Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » ulan 23:15
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 114085 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak pozbyć sie loga w komórce? , borg18 1/05/05 11:51
Mam siemensa St55 no i ere i jaką fotke nie wsadze to ten napis Ery mi ją nioszczy ze tak napisze czy wiek ktoś moze jak skutecznie zlikwidowac logo? słyszalem coś o przeźroczystych logach ze ich nie wiodać, próbowalem tez zamiast loga wstawiac częśc tej fotk iw to miejsce ale narazie mi niewychodzi nie wiem ucelowac mozle ktoś ma jakies pomysly na to?

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. wstaw kropke , CAREK13 1/05/05 12:02
    pojedynczy piksel i logo zniknie, bedzietylko nieprzeszkadzajaca kropa

    1. jak wstawiam kropke , borg18 1/05/05 12:29
      to ona sie mnozy cudownie i zajmuje taki kwadrat wielkosci loga ery i nie wiem czemu sam o tym mylalem ze pomoze a tu ona sie jakby wydłuza i ma takie rozmiary jak logo tylko w postaci prostokąta

      https://programy.net.pl - duża dawka
      programów ;)

  2. przezroczyste logo , Flik 1/05/05 14:17
    odbierz pocztę

    1. a czy ja tez moge prosic? , Bodhi 2/05/05 09:29
      na maila z info poprosze :)

      Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
      do swojego poziomu i pokona
      doświadczeniem.

  3. ooo! , Auror 1/05/05 16:04
    mam ST60 i też mnie denerwuj ten napis Ery i chce go zlikwidować. Powiedz mi gdzie się wyposażyłeś w kabel do kompa? Allegro? Polecisz jakiś software do tego telefonu?

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. Kupiłem USB , borg18 1/05/05 17:51
      w sklepie a oprogramowanie masz na stronie www.siemens.pl dzieki za to logo:)

      https://programy.net.pl - duża dawka
      programów ;)

  4. Nie wiem jak jest w ST55, ale w S55 , Dygnitarz/Wiche 1/05/05 20:03
    napis (nazwę) operatora usuwa się w prosty sposób. Wchodzisz w "Ustawienia" -> "Sieć" -> "Grupa prefer." Klikasz w "Listę", wybierasz ostatnią pozycję (zwykle jest pusta), klikasz w "Progr.", potem w "Dodaj sieć". Jako ID kraju wybierasz: 260 (Polska), ID sieci: 02 (Era). W polu "Nazwa" wpisujesz spację (działają także znaki z "ogonkami"). W efekcie nie masz nazwy operatora na "pulpicie".

    Jeśli ten sposób nie działa, to zawsze możesz stworzyć transparentnego, gifa i ustawić go jako logo operatora :)

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

    1. mam grupe , borg18 2/05/05 14:02
      pref ale tam nie mozna stworzyc nic tylko są do wyboru różne sieci a te gify to cos nie chodzą bo stworzylem 1 na 1 i jak go daje to pozostaje logo ery a jak dam inny to logo znika coś w tym jest...

      https://programy.net.pl - duża dawka
      programów ;)

  5. wejdz na wapstera , szczebel 1/05/05 21:32
    tam jest taka opcja

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL