Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 16:31
 » NimnuL 16:25
 » myszon 16:18
 » cVas 16:12
 » DJopek 16:12
 » AfiP 16:05
 » Kenny 16:04
 » patinka 16:04
 » RoBakk 16:01
 » Doczu 15:59
 » Paweł27 15:56
 » bajbusek 15:52
 » rainy 15:51
 » Menah 15:48
 » soyo 15:45
 » dugi 15:33
 » Markizy 15:32
 » Liu CAs 15:31
 » JE Jacaw 15:21
 » KHot 15:18

 Dzisiaj przeczytano
 11917 postów,
 wczoraj 23605

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aparat cyfrowy , Miccc22 1/05/05 16:55
Chciałem kupic nowy aparat cyfrowy, tak w granicach 1000 zł. Nie za bardzo wiem co wybrac i na co zwrócic szczególną uwagę przy wyborze. Możecie coś doradzic; z góry dziękuje za pomoc

  1. uważam, że... , BrUcE_609 1/05/05 17:19
    powinieneś zastanowić się nad Minolta Dimage Z10 (za jakies 900zł) Jak na Twoje warunki "kasowe" oraz "profezjonalizm" to aparat w sam raz na zdjęcia na wycieczki czy rejsy statkami ;) Polecam!

    pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  2. dopisek , Miccc22 1/05/05 17:29
    Właśnie myslałem nad z10 albo z20 który z nich ewentualnie byłby lepszy... dodatkowo wchodzi jeszcze minolta x50 jest w tej samej cenie co z20 a wydaje mi się że jest trochę lepszy (ale ten wygląd:))

    1. jeżeli minolta z serii Z to tylko 10, nie 20 , fiskomp 1/05/05 19:56
      pozdrawiam,

  3. re: , Rafael_3D 1/05/05 18:31
    http://cyberfoto.pl/...934cd2a4f3071c28beb9435d518
    http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe

    w Twoim przypadku rozejrzalbym sie za jakims Canonem z serii A np. 75 (cena ok.700 zl)

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

  4. Canon A510 + SD256MB , MJK 1/05/05 20:14
    to moja 3 cyfrówka i jak dla amatora jest bardzo dobra, cena znośna, jakość wyśmienita na dodatek jak ci się spodoba zabawa w fotografowanie masz cały manual.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL