Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2156 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy jest ktoś z Mysłowic? , Sith 2/05/05 19:01
Potrzebuje sie poradzić osoby najlepiej mieszkającej w okolicy - potrzebuje sie w dniu jutrzejszym dostać z sosnowca albo dąbrowy górniczej na giełde samochodową. Jakimi autobusami tam najlepiej dojechać? Co jeździ w okolicy? Prosze o kontakt GG: 1929008
pozdr

  1. Myslovitz , Mms 2/05/05 19:07
    jest z Myslowic. ;)

    Pozdrawiam

  2. Hmm , Mademan 2/05/05 19:10
    http://www.kzkgop.com.pl/ poszukaj a znajdziesz wszystko, jak wiesz czego szukac :D

  3. No dokładnie;D , Sith 2/05/05 19:15
    Jak wiem czego szukać;) Siedze tam na kzk z planem mysłowic i sie zastanawiam;D Poszukuje osoby która mi fachowo doradzi czy męczyć sie z 18-stką, czy pociągnąć sobie z buta na ostrogórską do sosnowca i stamtąd ciąć na chate:/ Wiele pytań:)

    1. Z ostrogorskiej to jest , krogulec 2/05/05 22:37
      rzut beretem wiec nie wiem po co tak kombinujesz. A jutro jest w ogole gielda? - zawsze myslalem ze tylko w czwartki, soboty i niedziele, a mieszkam wlasnie o taki rzut beretem od niej, ale jak widac jestem slabo poinformowany :-)

      1. ... , Sith 2/05/05 23:57
        http://www.auto-ameks.com.pl/ Chodzi mi o koncert:) W takim razie zaufam i jutro spacerek z ostrogórskiej:) pozdr

  4. Kiało być pod Hmm , Mademan 2/05/05 19:10 , Sith 2/05/05 19:18
    j.w.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL