Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05

 Dzisiaj przeczytano
 10096 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Azureus - dziwne zachowanie po ostatniej aktualizacji... :/ , Jaceqp 4/05/05 11:14
Siemka... Wczoraj azureus ściągnął sobie nowy update. Wszystko przebiegło gładko, ale zauważyłem że po tej operacji zaczął jakoś dziwnie pracować.

Po pierwsze zaczął zabierać dość znacznie zasoby kompa (javaw.exe często odbiera 98% mocy obliczeniowej)

Ponadto przy ładowaniu niemal wszystkich torrentów, które posiadają nawet setki źródeł nie jest w stanie nawiązać połączenia z żadnym z seedów/peerów.

No i właśnie zauważyłem że po jakimś czasie mimo obecności na pasku zadań nie byłem w stanie przywrócić jego okienka. Choć wg wskazań aplikacja nie była zawieszona.

Zauważyłem jeszcze że wyraźnie dłużej się uruchamia.

Ma ktoś jakiś pomysł? Do tej pory nie miałem powodów do narzekań odnośnie tego programu...

R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  1. NOD32? , Dygnitarz/Wiche 4/05/05 11:18
    http://twojepc.pl/boardPytanie93221.htm

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

  2. hmmmmm , Tummi 4/05/05 11:19
    moj pomysl: 2.0.8.4 od daaaaaaawna :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. zmienilem NOD-a32 na Avasta i wszystko smiga , chris_gd 4/05/05 11:21
    na razie jestem w fazie testow ale poki co Avast dziala calkiem calkiem

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  4. ale jaja - skąd wiedzieliście że mam NOD'a? ;] (ciekawe czy zadziała)... , Jaceqp 4/05/05 12:42
    ... w każdym razie też wczoraj zainstaowałem NOD'a... Ale nigdy bym go o takie coś nie podejrzewał :O

    Zaraz go wywalę a do Avasta się nie przekonałem - po tygodniu poszedł w kosmos... Teraz sprawdzę jakiegoś FSecure....

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    1. bylo przeczytac info przy okazji aktualizacji , sakooL 4/05/05 12:47
      ;))

      1. wywaliłem NOD'a ale to nic nie dało... , Jaceqp 5/05/05 00:02
        ... zainstalowałem jakąś archaiczną wersję 2.0.7 (chyba) i na razie ok - tzn nie spowalnia tak kompa ale chyba jest trochę za stara - nie ma kilku funkcji do których się przyzwyczaiłem... :[

        R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL