Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Miron 07:02
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 17975 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki IP mam podać współgraczowi skoro jestem w sieci wewn... , cobrajas 5/05/05 20:10
Mam adres w sieci wewn... np. 192.168.0.206 (Win98). Chciałbym postawic serwer jakiejś gry (np NHL). Po drodze do sieci zewn. mam kompa, udostępniającego tą sieć (WinXP) z adresem wewn. i adresem publicznym. Jak zrobic aby na Win98 postawic gre i miec również adres publiczny umożliwiający podłaczenie usera z netu do mojej gry? Być może nie muszę mieć adresu publicznego... skoro tak to jaki IP podać współgraczowi?
heh ale namieszałem :)

  1. Publiczny bramy + przekierowany port , Sherif 5/05/05 20:17
    111.222.333.444:5555

  2. wejdz na , Tummi 5/05/05 20:27
    www.whatismyip.com
    od admina wypros przekierowanie portu i podawaj ludziom wyzej uzyskane IP oraz numer portu uzyskany od admina.

    Uprzedzajac - nie - bez przekierowania portu nie da sie.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. ok adminem jestem ja i raczkuje :) , cobrajas 5/05/05 20:58
      mam neostrade na modemie (USB) podłączoną do win XP. Nie mam routera, a net udostępniam przez bezpośrednie połaczenie kompów skrosowanym p2p. W takim razie w jaki sposób na WinXP ustawic przekierowanie portu?

      1. winxp nie znam, w win2k3: , Tummi 5/05/05 23:00
        wlasc. pol. siec., zaawansowane, ustawienia, dodaj
        i uzupelniasz pola.

        Napewno bedzie ilustrowany poradnik na jakiejs stronce z torrentami albo na www.windows2003.pl www.xp.net.pl (?)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL