Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » PeKa 08:04
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14
 » Miron 07:02
 » Dexter 06:55

 Dzisiaj przeczytano
 19629 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Możecie polecić jakiś darmowy i wolny od reklam licznik odwiedzin na stronę www? , Raist 6/05/05 08:42
Witam!
Sam znalazłem stat4u (chyba najpopularniejszy, ale nie wiem czy nie wyskakują tam jakieś pop-upy) no i active stats, ale tam jest pełno reklam. Znacie może jakiś licznik, który nie ma w ogóle reklam?
Pozdrawiam!

  1. stat4u , rrafaell 6/05/05 08:44
    nie ma reklam, z reszta co szkodzi zalozyc i sprawdzic?

    Użytkownicy wszelakich
    procesorów
    łączcie się. :-)

    1. Tez mam taki . Obsługi php na serwerze neo nie ma wiec stat4u to najlepsze wyjscie , trol 6/05/05 09:33
      |||

      1. Jeszcze znam sposó jak dac taki licznik który nie wyklucza odświerzeń. , trol 6/05/05 09:35
        Zakładasz konto na interi , generujesz kod licznika niby na strone interi a wklejasz do swojej.
        Ale jak mowie : ten licznik zlicza tez odświerzanie stro , jest brzydki i wogóle ( ale reklam nie ma)

      2. w sumie Raist nie sprecyzował czy ma obsługe php na serwerze , PaszkfiL 6/05/05 09:38
        stąd też moja propozycja licznika w php :) prosty skrypcik zliczający wejście na strona z danego IP raz na 24h, choć można go ustawić dowolnie co ile godzina ma zliczać wejście z danego ip.

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. może coś prostego w php ? , PaszkfiL 6/05/05 08:46
    na dwóch plikach ? jedne plik zlicza, drugi zawiera skrypt licznika, ustawiasz dla pliku zliczającego chmod 666 i cieszysz się dobrodziejstwem licznika. :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  3. moze ten.. , Adamusss 6/05/05 10:42
    .. http://www.tka.pl/

  4. Wyskakujacych reklam nie ma, , Mms 6/05/05 15:43
    ale ma banner po lewej stronie.

    http://www.extreme-dm.com

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL