Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » PeKa 08:04
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14
 » Miron 07:02
 » Dexter 06:55

 Dzisiaj przeczytano
 19705 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ktos spotkal sie z plikiem Atiupdpl.exe??? (cd. problemow z win2000) , DmK 6/05/05 14:48
Kurde znalzlem ten plik na komputerze jednym z win98 i drugim z win2000. Na zadnym nie ma nic od ati. Zastanawialem sie nad czyms zwiazanym z siecia, ale to jest alg.exe. Spy-bot, ad-aware, mks, panda nic nie wykrywa - pisze o tym dlatego ze w poprzednim poscie (http://twojepc.pl/boardPytanie93339.htm) pisalem o problemach na kompie z win2000. Problem dalej pozostal i starajac sie go rozwiazac zauwazylem wlasnie ten plik w programie HiJackThis!. Dodatkowo wlasnie na kompie z win98 kerio chce to blokowac od jakiegos czasu (byl caly czas non stop zblokowany wiec nie wiem od kiedy jest ten problem). Mam jeszcze mala prosbe - w poscie http://twojepc.pl/boardPytanie93339.htm dostalem linka do stron z microsoftu aby pobrac late (PL) niestety na tym kompie z win2000 w momencie przejscia do sprawdzenia legalnosci windowsa wyskakuje ze nie ma takiej strony (i tak samo jest na kazdej stronie na ktorej mozna cos pobrac, wiec nawet nie moge firefoxa tam zrzucic). Jezeli bylby ktos tak mily zeby zrzucic ta latke to bede wdzieczny.

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL