Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:13
 » Wedelek 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » emigrus 12:03
 » Wedrowiec 12:01
 » Liu CAs 11:52
 » Ament 11:47
 » rooter666 11:45
 » Brauni 11:45
 » sofolok 11:34
 » Kenny 11:28
 » Artaa 11:27
 » Hitman 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42

 Dzisiaj przeczytano
 27939 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Fiat Punto - wymiana podswietlania deski rozdzielczej? , Nazgul 7/05/05 16:24
Bawil sie ktos w takie rzeczy (nie musi byc w puncie), bo jestem ciekaw czy to bardzo trudne? Teraz mam na zielono, a mysle zeby zrobic na niebiesko/czerwono/bialo/zolto/pomaranczowo itp. Co Wy o tym sadzicie? Bo nie wiem zupelnie gdzie szukac info o takim czyms. Jak zdjac plastiki, co gdzie po co na ci itp. pomozecie? pozdr

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. tak troche nie na temat... , tytan 7/05/05 16:33
    Fiat Punto...wrr koszmar mojego egzaminu na prawo jazdy;)

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    1. dokladnie ;) , Grza 8/05/05 12:18
      punciak z 'elka' na dachu to rowniez moj koszmar do ktorego nie chce wracac :P

  2. .:. , Shneider 7/05/05 17:03
    pojedz na polsko-ukrainska granice i powiedz ze flaszki dla celnika ktoremu uda sie je znalesc. w przeciwnym razie musi zlozyc autko do kupy.

    w kilka min rozkreca Ci samochod. uwaznie sie przygladaj bo nigdy nie skrecaja :b

    mowie powaznie :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. trzeba wymontowac wskazniki , faf 7/05/05 19:11
    zdjac oslone kolumny kierownicy
    odkrecic wszystko wokol zegarow
    i zejdzie

    latwe to to nie jest

    skoro nie masz pojecia i 2 lewe rece (jakbys mial prawe to bys sie nie pytal tylko sam juz siedzail przy aucie i rozkrecal) to lepiej daj se siana

  4. Zoba tutaj, może Ci pomogą ;) , Pron! 7/05/05 19:16
    http://www.forum.tuning.pl/...19dc8fe7dec32420647f

    A tutaj to już wogóle raj dla posiadacza Punto (zagladnij do działu "Zrób to sam"):
    http://punto.autokacik.pl/

    Nie ma sprawy :]

    Slalom alejkom!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL