Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 14:58
 » Pietka 14:51
 » KHot 14:47
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44

 Dzisiaj przeczytano
 32950 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Asus P2B i Coppermine , slanter 9/05/05 08:59
Witam serdecznie wszystkich boardowiczów. Przyjaciel poprosił mnie o lekkie zmodernizowanie jego kompa (Asus P2B + PII 300). Pomyślałem o PIII ~ 700MHz lub Celeronie ~ 800MHz. W tym miejscu proszę o pomoc. Chciałem się upewnić czy do zainstalowania na ww płycie cpu z jądrem Coppermine wystarczy przejściówka slot1 --> s370 z regulacją napięcia i najnowszy bios? Czy mam jeszcze na coś zwrócić uwagę? Nie mam zamiaru zmuszać tej płyty do pracy z magistralą 133MHz, dlatego PIII będzie na 100MHz (Celeron od 800MHz ma domyślną magistralę 100MHz). Z góry dzięki za sugestie i porady. pzdr

owoc żywota twojego je ZUS

  1. bedzie dzialac , Olo 9/05/05 09:18
    sam mialem na tej plycie P3 750. W zaleznosci od wersji MB proc moze pojsc nawet na przejsciowce bez regulacji napiecia (nowsze wersje), w najgorszym przypadku (starsza wersja) bedziesz musial - tak jak ja - ustawic recznie najnizsze napiecie dopuszczane przez plyte. Moja rev. 1.02 miala min 1.8V a proc byl na 1.7 - dzialal tak ze 2 lata (nawet na 7.5x112 = 840MHz) i nic mu sie nie dzialo.

  2. bedzie dzialal , Sonic 9/05/05 09:54
    Przejsciowka FC-PGA i Celeron 800 będzie działał.
    Na 133 i tak będzie ją ciezko poscic. Bo dzielnik dla AGP na tej plycie wynosi 1:1, lub 2:3. Szkoda "usmazyc" karte graf.

  3. Będzie działać. , PKort 9/05/05 10:28
    Tylko zaopatrz się w dobrą przejściówkę - np. MSI.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL