Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 17:54
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » Artaa 17:36
 » Wedelek 17:29
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » wrrr 17:17
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40

 Dzisiaj przeczytano
 39795 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kierownica do PC , Lehoo 10/05/05 00:45
dorwałem jakąś starą kierownicę do kompa db Boeder Top Racing Wheel... no i nie działa... Warto dodać, że kiera w standardzie ma pedały - ja ich niestety nie mam ;) Wtyczka na kablu to standardowa wtyczka do portu gier. Podłączam i nic... ściągnąłem oryginalne stery i dalej... nic! Zaglądam do środka kiery, a tam? NIC! Jest oczywiscie potencjometr od kierownicy, kilka przycisków i kabelki, ale żadnej elektroniki... I nie to, że ktos ją wyciągnął, tam poprostu nie ma żadnej elektroniki... Jest taka mozliwość, aby producent umieścił elektronikę w pedałach? A może to tak proste urządzenie, że elektroniki nie wymaga... Normalnie się wkurzyłem, bo napaliłem się na N4SU2 i dupa...Myslałem, że jak wtyczka jest standardowa, to bedzie działać, ale się przemyślałem ;) A może ktos ma jakąś inną koncepcję? Pozdrawiam!
  1. Bez Pedala nic nie zadziala :))) , Wolf 10/05/05 00:49
    Prze raszam ale nie moglem sie powstrzymac ;)

    Vey iz mir!

    1. dobre teksty dzisiaj zapodajesz : ) , McKania 10/05/05 01:33
      bis bis : )

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. O ile pamiętam to , sebtar 10/05/05 06:54
    joystick do PC podłączany do gameportu miał w środku tylko dwa potencjometry i dwa mikrostyki i nic więcej i działał. Ale to było bardzo dawno a teraz już takich wynalazków nie używam bo jak nawet w coś zagram to tylko w FPPy więc mi joystick czy kierownica na nic...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. no właśnie... , Lehoo 10/05/05 11:03
      Też mi się tak wydaje, ale jak rozkręcam wszystkie inne joye, które mam na chacie, to wszystkie mają w środku płytkę z elektroniką... Nie wiem, muszę kupic baterujke do miernika i pierwsze co, sprawdzić kable... Wtedy zobaczymy. Ale dzięki za promyk nadziei ;)

  3. no i nic... , Lehoo 10/05/05 12:45
    sprawdziłem wszystkie kabelki - wszędzie jest przejście, wygląda na to, że bez pedałów (w których musi byc jakaś elektronika) nie ruszy kierownica... Trudno. Może ktoś chce kupić ;) Pozdrawiam!

  4. Dla tych, którzy będą mieli ten sam problem... , Lehoo 10/05/05 18:27
    Wiem już, że kierownica nie potrzebuje żadnej elektroniki, można ją zbudowac samemu z dwóch potencjometrów 100K
    Tutaj schemat szczegółowy:
    http://www.elektroda.pl/...highlight=kierownica+pc
    I tutaj:
    http://www.monmouth.com/~lw4750/index.html
    Wygląda na to, że zadziała bez pedała ;) Biorę sie do roboty...
    Pozdrawiam!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL