Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » KHot 19:23
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Sherif 19:00
 » Dexter 18:58
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12

 Dzisiaj przeczytano
 44712 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Automatycznie wysuwana antena w samochodzie + radio , zyzio 10/05/05 21:06
Witam
Mam takie nietypwoe pytanie - mam w swoim aucie automatycznie wysuwana antene, aczkolwiek nie mam zadnego radia. Czy radio musi miec jakies funkcje, aby przy włączeniu antena sie wysuwała, a po wyłączeniu chowała ?? Dosc nietypowie pytanko, ale mam nadzieje, ze jak zawsze pomozecie :)

  1. z tego, co kojarzę... , Lehoo 10/05/05 21:10
    ...to nawet najzwyklejsze radyjka od rusków z targowiska mają funkcję wysuwania anteny automatycznie po włączeniu. Nie pamiętam jak to wygląda, ale oprócz przewodu antenowego jest tam jakieś zasilanie dodatkowe, dość dobrze opisane. Pozdrawiam!

  2. Z radia , soyo 10/05/05 21:28
    powinno wychodzic zasilanie do anteny.Radio włączone=jest napięcie,wyłączone=niema napięcia.

    soyo

  3. z tego co pamietam z radia wychodzi , kilerbob 10/05/05 22:01
    niebieski kabel z zasilaniem po wlaczeniu radia (ale najlepiej sprawdz miernikiem czy to ten bo dawno sie nie bawilem takimi rzeczami (blaupink ma kostki wbudowane w radio)

    gg: 4125844

    1. dzieki slczne :) , zyzio 10/05/05 22:05
      123

  4. za Kilerbob'em , Pawelec 11/05/05 11:48
    niebieski (zazwyczaj) nazwany AutoAntena (niewiedzieć czemu) lub RemoteAmp. Możesz sobie podłączyć zwykły przełącznik do plusa i tyle.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL