Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57

 Dzisiaj przeczytano
 50306 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows XP Prof. - programy w DOS , CS1 11/05/05 13:24
Mam zainstalowany Windows XP Prof. z 1 pach. Było trochę kłopotów z wirusami. Ostatnio mie mogę uruchamiać programów pod DOS z powodu automatycznego przenoszenia pliku autoexec.nt który powinien być w katalogu windows\setup32 jednak zostaje przenoszony do nowego katalogu windows\repair. Po ręcznym przeniesieniu pliku do prawidłowego katalogu, programy działają lecz po zamknięciu kompa znów zmieniaja miejsce. Czy ktoś wie jak temu zaradzić.

  1. tak reinstal od razu z SP2 , Artaa 11/05/05 13:53
    pomoże :-)

  2. na stronie microsoftu była gdzieś paczka która to naprawia , DrLamok 11/05/05 14:04
    tak więc musisz ją znaleść :)

  3. to daj mu atrybut "tylko do odczytu" , fiskomp 11/05/05 14:55
    , nie zaszkodzi "ukryty" i "systemowy" i już ci nie będzie kasował/przenosił.

    Testowane i działa

    pozdrawiam,

  4. podepne się, nie działa mi supaplex na xp prof +sp2 , PaszkfiL 11/05/05 15:11
    nie wiedzieć czemu, wcześniej działał, po zmianie konfigu (w opsie) przestał, odpala się pierwsza plansza z monitem o wpisanie numeru, no i już się nie da nic zrobić, generalnie żadna gra dosowa mi nie chodzi, a i ja i moja Mama lubimy sopbie popykać w supaplexa. Ktoś ma jakieś lekarstwo na mój problem ?

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL