Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42

 Dzisiaj przeczytano
 56834 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wylaczajace sie dma dla dysku w Windows XP Prof sp2 - jeszcze jedna prosba o pomoc , waski 11/05/05 17:20
Witam
w tym http://twojepc.pl/boardPytanie93507.htm#p watku opisalem moje problemy z dyskiem i dma...
Co prawda DmK podslunal mi rozwiazanie, jednak jak sie okazuje nie pomoglo :/
Co i jak sie dzieje po zmianach w rejestrze opisalem w tamtym poscie, jednak tam pewnie niewiele osob juz zajrzy, wiec wrzuce jeszcze raz, moze tym razem ktos rozwiaze moj problem.
Z gory dzieki za pomoc!

SNAFU
Situation Normal, All Fucked Up

  1. hmm.. , DrLamok 11/05/05 17:47
    a taśma napewno nie jest uszkodzona ? albo sam dysk ? bo to błędy transmisji chyba przełanczają dysk na pio o ile dobrze pamiętam.

    problemy tego typu z przełanczaniem wszystkiego do pio pod windowsem xp powodują też czasem napędy optyczne które nie mają obsługi udma tylko "multi word dma", u mnie taki problem właśnie wywoływał kiedyś cd-rom teac 32x

    spróbuj odłączyć optyczne, podłączyć problematyczny dysk na 2 kanale i odinstalować primary i secondary ide channel w managerze urządzeń, a później "scan for hardware changes" lub reboot.. i zobaczyć jak go będzie wykrywało wtedy

    innych pomysłów nie mam

    1. raczej nie , waski 12/05/05 10:09
      tak jak pisalem wczesniej gdy podepne ten dysk na drugim kanale wszystko jest ok (pracuje jako udma, bez usuwania czegokolwiek). Tasma tez raczej jest ok, bo pracowaly na niej inne urzadzenia i nie bylo problemow...

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

  2. A sprawdzałeś z... , reev 11/05/05 17:55
    http://downloads.viaarena.com/...elerator_V121.zip
    Rozmiar: 3.7 MB (3 826 893 bajtów)
    Tylko utwórz punkt przywracania przed instalacją, a w winampie musi być odinstalowany sonic.

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

    1. nie sprawdzalem , waski 12/05/05 10:13
      wczesniej wszystko dzialalo jak powinno wiec uznalem, ze nie musze nic instalowac teraz... Ale sprobuje - dzieki.

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL