Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25

 Dzisiaj przeczytano
 653 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwny błąd Firefoxa , havranek 12/05/05 13:54
Jest tak: jak otwieram jakikolwiek link z boarda to przestaje mi działać przycisk "wstecz" i muszę ponownie ręcznie ładować board, żeby dostać się do listy postów. Co dziwne, dzieje się tak wyłącznie na TPC. Firefox w najnoweszej wersji (w starszych to samo), myślałem, że to kwestia pluginu Tablebrowse Extensions, ale to nie to, bo na Tab Mix dzieje się to samo. Inne zainstalowane pluginy:
Dictionary search, Paste and Go, Extented Statusbar.
Niby to nic wielkiego, ale denerwuje mnie to niesamowicie. Macie może jakieś pomysły?

  1. storz od nowa profil , J@rek 12/05/05 13:56
    i powiedz czy wtedy to sie dzieje... a tak w ogole to masz zainstalowane razem tabmix i tabbrowser extensions?

    sam mam nanowszego FF i sporo wtyczek i wszystko dziala.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. nie, , havranek 12/05/05 14:00
      nie mam ich zainstalowanych razem. Jak mam stworzyć nowy profil? Rozwiń myśl proszę

  2. no normalnie , J@rek 12/05/05 14:04
    wywolaj okno zarzadzania profilami i stworz nowy profil
    podpowiedź... otwiorz ff z parametrem -p

    i sprawdz ewentualnie czy to nie wina skorki, ktorej uzywasz

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. a wiesz, że , havranek 12/05/05 14:26
      chyba pomogło. Męczyłem się z tym od dłuższego czasu. Dzięki bardzo

  3. a jednak nie , havranek 12/05/05 14:28
    właśnie kliknąłem w link do filmiku o papudze, kilka postów niżej i znowu to samo. No trudno, przyjdzie mi się do tego przyzwyczaić, chyba że macie jeszcze jakieś pomysły

    1. pewnie ktoras z wtyczek to psuje , J@rek 12/05/05 14:38
      wiem na pewno o jednym bledzie wtyczki extended statusbar... mianowicie, po przechodzieniu miedzy tabami w oknie adresy zostaje adres poprzedniego taba. to rozszerzenie jest w wersji bardzo alpha... moze to ta wtyczka.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. racja panie , havranek 12/05/05 23:37
        to była wina tego statusbara. Szkoda, bo go polubiłem. Znasz może coś na jego miejsce?

        1. nie , J@rek 12/05/05 23:58
          nie uwazam, ze to potrzebna funkcja i nic takiego nigdy nie szukalem.

          IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
          rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL