Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 07:49
 » cVas 07:47
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14

 Dzisiaj przeczytano
 25717 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Divx i napisy , Michał R. 15/05/05 10:46
Hello

Jest sobie film divx ( dokładnie 'Shall We Dance', blee ;P ) i będzie on oglądany na jakimś dvd stacjonarnym. I tu zaczyna się problem ponieważ dziewczyna nie wie czy ta stacjonarka obsługuje .txt ( może inaczej - ona nie wie wogóle co to jest .txt :) ). I teraz prośba do was: w jakich formatach umieścić napisy na płycie aby byłby poprawnie odtwarzane na każdym sprzęcie?
Z góry dzięki za podpowiedź i pozdrawiam.

  1. najbezpieczniej to sądze... , john565 15/05/05 11:17
    że będzie umieścić dodatkowo napisy w formatch srt i ssa konwersji moze dokonać 'subedit player' lub 'subtitle tool', mozesz sie takze zdecydować na dodanie napisó bezpośrednio do filmuvirtualdubem, tylko tu film straci ciutke na jakoiści bow ymagana jest ponowna rekompresja

    f*ck

    1. Zrobione, dzięki. , Michał R. 15/05/05 11:37
      Wprawdzie jak uruchamiam napisy z pliku .ssa SubEdit marudzi że wystąpił błąd i napisy nie będą rozpoznawane ale miejmy nadzieję że na stacjonarnym będzie ok. Srt i smi działają bez problemu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL