Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » cVas 10:42
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 34274 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] do znawcow nokii 6310i, ustawienie dzwonka dla jednej osoby , BogadR 16/05/05 23:23
jak ustawic dla jedej osoby zupelnie inny profil niz dla innych. Poprostu ojciec ma jakiegos idote, ktory puszcza mu sygnalki, chce go "wyciszyc" zeby tel sie nie darl. Mysle ze po kilku dniach ignorowania gosc sie znudzi, ale sluchanie dzwonka co 5 min jest troche klopotliwe ;).

  1. hmm mozna tak: , Siemia 16/05/05 23:27
    przypisac go do jakiejs grupy np. "inni" i sciagnac sobie dzwonej albo samemu zrobic z sammymi palzami i przypisac go dla tej grupy, inna mozliwosc nieprzychodzi mi o glowy. dzwonki mozna chyba robic na wapsterze chyab:)

    1. mozna dac milczy dla grupy inni , XiSiO 16/05/05 23:36
      ja na 6600 sciagnolem program black baller i zanim koles dzwonil to juz mial zajete:) a sms z netu szly do kosza bez informacji zadnej. program super i skuteczny po tygodniu nie mialem juz tego problemu.

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. zrobilem tak , BogadR 16/05/05 23:40
        ze dodalem go do grupy Inni i przypisalem mu profil Milczy, niestey reszta profili jest ustawiona na "wszystkie polaczenia" i wsumie dzwoni ;/ chyba musial bym dodac cala reszte kontktow do innej grupy co jest troche probematyczne :(

        1. sorry za literowki , BogadR 16/05/05 23:42
          ale pisalem to robiac 5 czynnosci naraz ;)

    2. wlasnie teraz mu przypisalem , BogadR 16/05/05 23:37
      taki dzwonek ze na poczatku jest tylko ciche pip pozniej dluga palza i drogie pip, ktorego wzasadzie juz ojciec nie uslyszy ;)
      A nie ma mozliwosci wogle ignorowania takiego nr?? wiem ze w jakis tel jest taka opcja ale chyba nie w tej noki :(

      1. hmm kiedys mialem chyba soniaka takiego , Siemia 16/05/05 23:44
        ale dzialal tylko na niezastrzezone nr, ale on automatycznie odzucal ten nr a nie go ognorowal. efekt byl ten sam bo nie dzwonil dzwonek:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL