Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » emigrus 12:49
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » DJopek 12:47
 » KHot 12:41
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33

 Dzisiaj przeczytano
 39325 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Program Płatnika6.01.003B !!! - POMAGAM i przypominam termin do 1.06.2005 !!!! , Muchomor 17/05/05 11:16
No więc klepnąłem temata. Po pierwsze nie próbujcie tego ściągać z e-inspektoratu bez download manager'a. Można dostać płytkę w ZUSie. Po drugie ci co mają Win98 i M_Dac'a2_7, a nie mają w systemie Office'a co najmniej 2000 moą mieć poniższy problem:
http://support.microsoft.com/...&x=12&y=13
Pod tym linkiem jest też rozwiązanie problemu. Przy instalacji rozwiązania problemu trzeba niestety zezwolić na podmianę bibliotek na starsze, więc nie wiem czy nie będę miał potem problemów z innymi aplikacjami.
Po wszystkiem musicie w PP wybrać z menu "Ustawienia przekazu elektronicznego" i zakładkę "Metoda Przekazu". W niej zaznaczyć ptaszek przy "System Dwustronnej Wymiany Informacji" i wybrać niżej serwer (Gdańska lub Wawa). Do 1.06.2005r. tylko Gdańsk i Wawa chodzą na SDWI, a Wrocław jeszcze chodzi po staremu, więc po uaktywnieniu SDWI nie liczcie na wysyłkę przez Wrocek, bo nie przepchnie. Mnie poszło od szlaga. To właściwie wszystko. Zmiany w PP są raczej kosmetyczne i rewolucji na szczęście nie ma.

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. a nie przypadkiem , stiv 17/05/05 11:20
    wersja 6.03.001b ?

    1. Oczywiście czeski błąd. Ma być 6.03.001B !!! , Muchomor 17/05/05 11:46
      j.w.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  2. muchomor- czy ty jeszcze używasz rewizora i rachmistrza ? , digiter 17/05/05 11:57
    bo miałbym pytanie na twój mail - jeśli ten przemekg na o2.pl jest jeszcze aktualny ?

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. Niestey nie używam ... , Muchomor 17/05/05 12:05
      ... miałem go zainstalowanego u klientki i robiłem migrację na XPeka z Win98. Natomiast na co dzień go nie mam i za wiele z niego nie pamiętam.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

      1. Mail aktualny, ale ... , Muchomor 17/05/05 12:06
        ... odbieram tylko po południu (w domciu) raz, dwa razy dziennie.

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

  3. thank U :D , Tummi 17/05/05 13:40
    very much :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL