Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63947 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka jest najnowsza wersja oprogramowania w telefonie , Robek 20/05/05 21:37
nokia 6230 ?

***życie jest jak jajko trzeba je
znieść***

  1. ja mam 4.44 , Yorg 20/05/05 21:43
    ...

    GG: 1706185
    lub komórka :)

  2. ja posiadam 05.26 tel zakupiony w marcu , M@ły 20/05/05 22:21
    123

  3. a jak wam działa Bluetooth , Robek 20/05/05 22:33
    w tych telefonach. W moim jest wersja 03.17 telefon mam od roku. Czasem przy korzystaniu z Bluetooth moja nokia się zawiesza. Pomoga tylko reset. Czytałem gdzieś na stronie wirtualnej polski, że tak sie dzieje z tą nokią, ciekawe czy jak wgram nową wersję softu to problem zniknie? Jak myślicie?

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

    1. tak też slyszłem , M@ły 20/05/05 22:36
      ponoć gdy są przesyłane dane to tak sie dzieje tak napisali na wp u siebie tego nie zauważyłem.

      1. czasami sie zawiesza , Robek 20/05/05 22:45
        przynajmniej mi się to kikarokrotnie przytrafiało. Najczęściej telefon się zawieszał podczas wyłanczania bluetooth w telefonie. Nic nie pomaga tylko wyłączenia telefonu, telefon się resetuje i po ponownym włączeniu można dopiero wyłączyć bluetooth. Wgram najnowszą wersją oprogramowania i zobaczę czy to coś da.

        ***życie jest jak jajko trzeba je
        znieść***

        1. mam swoja od 2 miechow - uzywam BT codzienie , Yorg 20/05/05 23:01
          problemow nei mam - wersja softu anglojezyczna

          GG: 1706185
          lub komórka :)

    2. a do ilu m Wam działa ten Bluetooth ?? , Carmamir 20/05/05 23:28
      bo ostatnio testowałem sobie tandem V600 + nGage i śmigały przez ok. 3 ściany (w nośne) na ok. 6m, co moim zdaniem to świetny wynik, poprzednie fony jakie testowałem działały jak były koło siebie położone (ok. 20cm ;)).

      No to się wkopałem...

      1. powiem jutro - teraz za pozno zeby latac po domu z komorka , Yorg 21/05/05 00:00
        ...

        GG: 1706185
        lub komórka :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL