Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 67093 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

na dobranoc :D najlepszy kawałek polskich wykonawców ostatnich miesiecy!! , mrowa_82 21/05/05 00:14
choapaki jak tygrysy te kocie ruchy te choreografia ten styl!!! chyba kupie płyte :D:D:D:D tylko dla ludzi z mocnym nerwem :D full disco :D

:)

  1. sorki link jeszcze :D , mrowa_82 21/05/05 00:20
    http://student.uci.agh.edu.pl/~martys/mig.wmv

    :)

  2. eee... ale o co chodzi??? , fatal 21/05/05 00:22
    ??? Cóż to za kapela???

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. otóz ta , mrowa_82 21/05/05 00:23
      http://student.uci.agh.edu.pl/~martys/mig.wmv

      :)

  3. nie, no... Na Eurowizję z nimi...:DDDD , fatal 21/05/05 00:35
    ja wieżę, że.....
    że nie opuścisz mnie,
    nie żegnając się....

    Ale text wypas....

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  4. hmmm , bartek_mi 21/05/05 00:36
    po 1 maja filinga na bita
    po 2 prawdziwy artysta - ryzykowal swym zyciem chodzac srodkiem ulicy... a wszystko w imie sztuki.....
    po 3 - efekty wymiataja - nie musze juz isc na 'zemste shitow' do kina...

    po 4 'moje mysli zabijaja mnie - czy to jest prawda czy tez nie?'

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. po 5 , Wedrowiec 21/05/05 00:47
      było.

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  5. eee ... mam to znam to ;-) , Auror 21/05/05 01:11
    dzisiaj nawet jak kumpel u mnie był to słuchaliśmy i rotfl'owaliśmy ;-)

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  6. ojej , Soulburner 21/05/05 01:11
    jak ten jeden chłopiec pięknie na gitarze gra <loooool>

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. jeja! , Pron! 21/05/05 09:45
      Tylko tam wogóle la gitarry nie słychać w całym tym kawałku :D

      Slalom alejkom!

  7. kaja i filemon maja konkurencje , sakooL 21/05/05 11:17
    123

    1. e tam , ViS 21/05/05 12:11
      Chinka jest stylowa, a to po prostu dobre discopolo

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  8. w disco polo , siaraps 21/05/05 12:14
    zastanawia mie zawsze stylizacja zewnętrzna wykonawców?

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

  9. w jakim miescie jest krecony ten teledysk ? , Fantomas 21/05/05 12:29
    gdzie są tacy zdolni ludzie którzy są gotowi na wszystko :))

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. no jak gdzie?.. w stolicy discopolo.. Bialymstoku :-) , OldWin 21/05/05 14:07
      ...

      Pozdrowka
      ;-) OldWin

  10. dobre!!!! mi sie podoba , kubazzz 21/05/05 12:34
    bardziej niz mala chinka. rytm, melodia, wypas!!
    a w ogole to slyszalem ze Disco Polo wraca do lask. jak patrze na kaje paschalska to chyba nie zlauje.

    SM-S908

  11. wypasne , Deus ex machine 21/05/05 14:57
    hehe, poleglem .-)

    "Uti non Abuti"

  12. Lokalizacja ujęć dobrana super... , buti 21/05/05 18:00
    hotel Gołębiewski i parking za hotelem i wiadukt obok Auchan, bajka :), zastanawia mnie tylko brak refrenu z niedawno otwartym tunelem w tle :) też ładny kawałek infrastruktury do pokazania :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL