Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1637 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[PIWKO] Mamy mistrza! , wikear 22/05/05 04:26
Ale nie powiem ktory wygral zeby nie psuc ogladania powtórek... ;)

  1. To tez madre nie bylo... , Wolf 22/05/05 04:43
    Z reszta i tak zaraz zjawi sie jakis idiota i poda wynik w temacie...

    Vey iz mir!

  2. Eeeeennnndriuuuu Gooooooooooolooootaaaaaa , DrLamok 22/05/05 04:50
    właśnie wchodzi na ring :P dobrze mu życze ale....

  3. Hehehe... , Wolf 22/05/05 04:55
    Ale dostal wpierdol :)

    Vey iz mir!

    1. Ile to trwalo? , Wolf 22/05/05 04:56
      5s?

      Vey iz mir!

  4. 666 , sakooL 22/05/05 04:57
    ja pierdole

  5. anderw golota , Bach 22/05/05 04:58
    bez komentarza , echhhh nędza

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  6. ale jaja :P herbate poszedłem zrobić na walke i jak wróciłem.. pełny zdziw , DrLamok 22/05/05 04:58
    ...

    1. buahhahaha , Bach 22/05/05 05:08
      123456

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  7. Jak to mowil daniec... , Wolf 22/05/05 04:59
    Polazlem siku i juz po wszystkiemu...
    Asfalt Endrjego oszukal :P

    Vey iz mir!

    1. ale przynajmniej , sakooL 22/05/05 05:01
      cala walke w telexpresie mozna obejrzec ;)

      1. lol :D , wikear 22/05/05 05:06
        3zn

  8. znowu w teleekspresie pokażą całą walke :) , DrLamok 22/05/05 05:00
    ...

  9. coś czułem ze tak to sie skończy , _oLo_1984 22/05/05 07:44
    dlateg nie czekałem po nocach tylko juz z żalu sie zalalem wczoraj no i dziś pewnie w wiadmościach czy teleexpresie obejrze całą walkę atak btw to okropne te zdjęcia na onecie są z walki :( fatal mystake

    pozdr

    awake

  10. wiecie moze gdzie to mozna zobaczyc w necie ? jakies video ? , zeb 22/05/05 09:53
    chetnie bym to zobaczyl - nie mam u sibie polskiej tv.

    Zack

    1. nie ma co ogladac , sakooL 22/05/05 09:57
      zal dupe sciska

  11. mamy , RoBakk 22/05/05 11:21
    właśnie w tvn leci pokaz boksu mistrza A.
    krwawa rzeźnia :>

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL