Co sadzicie o programie Pajaczek do WWW , Portal 22/05/05 09:12 Witam
Mam troche wiedzy na budowanie stron ww ( mala podstawowa ) i chcialbym skorzystac z programu Pajaczek do zrobienia strony www - jak myslycie czy z dosc mala wiedza ten program bedzie mi przydatny a zarazem latwy w obsludze ?
początkującym zawsze polecam , ENGELS 22/05/05 09:45 front paga 2003 albo pajączka-była ostatnio darmoa wersja bodaj w Komputer świat expert
Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...