Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1854 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sempron 2200 na jadrze Thorton - jak odblokowac cache i mnoznik? i dalej... ! , Nazgul 22/05/05 12:46
Probowalem laczyc mostki L2, jednak to nie daje rady (tak bylo w Athlonach XP), no i wlasnie nie wiem jak to zrobic. Slyszalem tez ze mozna mnoznik odblokowac (przerabiajac go na mobile), no i tez nie wiem za bardzo gdzie, dodam ze net mi dzis chodzi tragicznie i ledwo TPC otworzylem :/
Pomoze ktos?

PS - moze da sie silver silicon paste polaczyc mostki? Ona prad przewodzi chyba? Gdzie kupic lakier badz czym polaczyc? pozdr

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. Jakiego masz Thorton'a? , Ksyho 22/05/05 13:20
    Ze ścieżkami na laminacie czy pod? Jeżli ścieżki masz na wierzchu to dodatkowe 256kb cache włączysz łącząc przerwane mostki L2 (nawet ołówkiem). Jeżeli masz drugą wersję to tzrbea będzie zdrapać tochę laminatu. Co do mnożnika to nie wiem (mój miał fabrycznie odblokowany), ale wydaje mi się, że chodzilo o mostki L11. Najlepiej to poczekaj, aż Ci net zacznie lepiej chodzić i poszukaj. Jest tego do zatrzęsnienia (łączenie z obrazkami).

    1. o ile mi sie dobrze wydaje , Nazgul 22/05/05 13:50
      to sa one pod laminatem ;/ WIesz moze czym to zdrapac?

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  2. (.Y.) , XepeR 22/05/05 13:57
    http://www.overclockers.pl/txt.php?id=duron_xp_mod

  3. czyżby przesyłka doszła? , Pawelec 23/05/05 15:01
    znaczy zadowolony czy nie?

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    1. nawet nie wiesz jak bardzo :))))) , Nazgul 23/05/05 21:38
      chce sie jakos odwdzieczyc... :) pozdr

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL