 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » NWN 06:12 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 18102 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
jak usunac stery od modemu do Neo SpeedTouch 330?? , blazejm 24/05/05 18:19 musialem usunac sterowniki ale opcja usuń w Dodaj/Usun nie chciala dzialac wiec usunalem recznie z Menedzera urzadzen nastepnie z Program files i kilka wpisow z rejestru dot.tego modemu.Nastepnie chcialem z plytki ponownie zainstalowac stery ale wyskakuje blad ze usuniecie lub modyfikacja nie jest mozliwa czy cos takiego.gdy podlacze modem to win xp probuje go zainstalowac jednak co chwile modem sie wlacza i wylacza i nic z tego nie wychodzi.bardzo plisss o help bo net jest mi potrzebny a teraz korzystam z win98 i jest to dosc niewygodne.- dobrze przeszperaj rejestr , siaraps 24/05/05 19:11
a później zresetuj kompa."dziś to, co wczoraj trwałym było
jutro istnieć przestaje"
dj boom |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|