 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » NWN 06:12 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 18077 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
problemik z wyslaniem poczty w programie The Bat 3.02 pro pl , rrafaell 25/05/05 10:15 Zainstalowalem w pracy program pocztowy The Bat 3.02 pro z KS i jest wszystko pieknie ladnie, ale jak probuje wyslac poczte to dostaje info, ze "niektore wiadomosci nie zostaly wyslane - sprawdz dziennik". O jaki dziennik chodzi?Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-) - o ten , dugi 25/05/05 10:36
Konto->Pokaz dziennik (Ctrl+Shift+A)Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
żyje, hula, hula, hula, hula hop! - dzieki bardzo , rrafaell 25/05/05 11:41
tak to jest jak sie czlowie gapi na menu a nie patrzy ;-)Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-)
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|